Sada per VINGA Baltimore z RCS Zelená
Zelená sada per VINGA Baltimore spojuje sofistikovaný styl s certifikovanými recyklovanými materiály. Skládá se z inovativního věčného pera a tradiční propisky v matném zeleném provedení s hebkou pogumovanou úpravou, přičemž precizní nerezová ocel zaručuje vysokou odolnost proti opotřebení.
Vyniká optimálním vyvážením a ergonomickým tvarem pro maximální pohodlí. Kuličkové pero píše sytě modrou barvou s výdrží až 1200 metrů, zatímco věčný hrot umožňuje psát prakticky bez omezení a nutnosti doplňování náplně.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Zelená sada per VINGA Baltimore spojuje sofistikovaný styl s certifikovanými recyklovanými materiály. Skládá se z inovativního věčného pera a tradiční propisky v matném zeleném provedení s hebkou pogumovanou úpravou, přičemž precizní nerezová ocel zaručuje vysokou odolnost proti opotřebení.
Vyniká optimálním vyvážením a ergonomickým tvarem pro maximální pohodlí. Kuličkové pero píše sytě modrou barvou s výdrží až 1200 metrů, zatímco věčný hrot umožňuje psát prakticky bez omezení a nutnosti doplňování náplně.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Barva inkoustu | Grafitové (bez inkoustu) |
|---|---|
| Délka psaní | 1000-1999m |
| Hlavní barva | Zelená |
| Materiál | recyklovaný hliník, recyklovaná nerezová ocel |
| Mechanismus ovládání | S víčkem |
| Počet ks v kartonu | 100 |
| Počet kusů v balení | 50 ks |
| Rozměry produktu | 2.3 x 1.5 x 14 cm |
| Tloušťka hrotu | Standardní (1mm) |
| Vlastnosti propisek | Gumovací, S klipem |
| Vzhled těla | Pogumované, Matné |
| Váha produktu | 64 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Značka propisky | VINGA |
| Kód produktu | 1.692978.6.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.