Sada per VINGA Baltimore z RCS Greige
Sada per VINGA Baltimore v decentním odstínu greige působí nadčasově v jakémkoliv pracovním prostředí. Tělo z recyklované nerezové oceli doplňuje matný povrch, který efektivně odolává otiskům prstů a ukrývá kombinaci kuličkového a věčného pera pro různorodé potřeby zaznamenávání myšlenek.
Zajišťuje stabilitu a plynulý tok inkoustu bez nutnosti tlačit na papír. Kuličková varianta využívá standardní 1mm hrot s dlouhou životností modré náplně, zatímco druhá část setu vyniká schopností psát téměř nekonečně dlouho.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Sada per VINGA Baltimore v decentním odstínu greige působí nadčasově v jakémkoliv pracovním prostředí. Tělo z recyklované nerezové oceli doplňuje matný povrch, který efektivně odolává otiskům prstů a ukrývá kombinaci kuličkového a věčného pera pro různorodé potřeby zaznamenávání myšlenek.
Zajišťuje stabilitu a plynulý tok inkoustu bez nutnosti tlačit na papír. Kuličková varianta využívá standardní 1mm hrot s dlouhou životností modré náplně, zatímco druhá část setu vyniká schopností psát téměř nekonečně dlouho.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Barva inkoustu | Grafitové (bez inkoustu) |
|---|---|
| Délka psaní | 1000-1999m |
| Hlavní barva | Greige |
| Materiál | recyklovaný hliník, recyklovaná nerezová ocel |
| Mechanismus ovládání | S víčkem |
| Počet ks v kartonu | 100 |
| Počet kusů v balení | 50 ks |
| Rozměry produktu | 2.3 x 1.5 x 14 cm |
| Tloušťka hrotu | Standardní (1mm) |
| Vlastnosti propisek | Gumovací, S klipem |
| Vzhled těla | Pogumované, Matné |
| Váha produktu | 64 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Značka propisky | VINGA |
| Kód produktu | 1.692979.10209.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.