Zákaznická podpora: +420 222 367 900 (od 8:00 - 17:00)

Upřesnit filtrování
Hlavní barva
Cena
od: do:
Skladem
Materiál
Zobrazit více Zobrazit méně
Značka
Všechny parametry
Zavřít filtrování

Reklamní pastelky

Reklamní pastelky jsou vhodným propagačním předmětem pro vaše akce, které navštěvují i děti - dětské dny, firemní rodinné akce, tábory, výstavy a veletrhy a další. V nabídce máme vše od nejlevnějších reklamních pastelek a barevných kříd přes sady pastelek s omalovánkami až po sady na kreslení a malování nejen pro děti.

Všechny nabízené reklamní pastelky rádi opatříme logem nebo vaší grafikou.

Víte, jak se dřevěné pastelky vyrábí?

Historie pastelek sahá až do 15. století. Pastelky se vyrábí z pigmentů, vosku a pojivových látek. Právě pigmenty určují výslednou barvu pastelky. Základní barevnou paletou jsou barvy žlutá, červená, zelená, modrá a černá.

více
Celkem 67 předmětů
Celkem nalezeno 67 předmětů
Dřevěné pastelky KITTY, 6 ks - přírodní
Dřevěné pastelky KITTY, 6 ks - přírodní
Vynikající dřevěné pastelky KITTY, balené v praktické papírové krabičce, jsou ideální pro firemní propagaci a dětské kreativní projekty. Ekologické a bezpečné: Vyrobené z kvalitního dřeva, pastelky jsou ekologické a bezpečné pro děti. Kompletní sada: Balení obsahuje 6 barevných pastelek, které nabízejí širokou paletu pro kreativní tvoření. Praktické balení: Pastelky jsou uspořádány v papírové krabičce, která je nejen praktická, ale i šetrná k životnímu prostředí. Podpora kreativity: Skvělé pro rozvoj dětské kreativity a jemné motoriky, pastelky KITTY jsou ideální pro školky, školy i domácí použití. Možnost potisku: Přizpůsobte krabičku vaším logem nebo jiným motivem a vytvořte atraktivní reklamní předmět, který potěší děti i rodiče. Dřevěné pastelky KITTY jsou perfektní volbou pro každou firmu, která chce podpořit kreativitu a nabídnout užitečný a ekologický reklamní předmět.
3,61 - 4,76 Kč
4,37 - 5,76 Kč (s DPH)
Sada pastelek LOSES, 6 ks v papírové krabičce - light grey
Sada pastelek LOSES, 6 ks v papírové krabičce - light grey
Sada pastelek LOSES je praktický a zábavný nástroj pro kreativní vyjádření. Tato sada obsahuje 6 kusů barevných pastelek, balených v papírové krabičce, což z ní činí ideální reklamní předmět nebo dárek pro vaše obchodní partnery a zákazníky. Široká paleta barev: Sada obsahuje 6 barevných pastelek, které umožňují široké spektrum kreativních možností pro kreslení a malování. Praktické balení: Pastelky jsou baleny v papírové krabičce, která je kompaktní a snadno přenosná, ideální pro použití doma, ve škole nebo na cestách. Ekologický materiál: Krabička je vyrobena z papíru, což podporuje udržitelnost a šetrnost k životnímu prostředí. Univerzální použití: Ideální pro děti i dospělé, pastelky LOSES jsou skvělým nástrojem pro kreslení, malování a další kreativní činnosti. Možnost potisku: Potisk nelze provést na jednotlivých komponentech, ale papírová krabička nabízí dostatek prostoru pro vaše logo nebo sdělení, což z ní činí efektivní nástroj pro propagaci vaší značky. Vyberte si sadu pastelek LOSES, 6 ks v papírové krabičce, a nabídněte svým klientům a obchodním partnerům praktický a zábavný nástroj pro kreativní vyjádření, který zároveň efektivně propaguje vaši značku.
3,85 - 5,06 Kč
4,66 - 6,12 Kč (s DPH)
6 pastelek CAUDA v krabičce - vícebarevné
6 pastelek CAUDA v krabičce - vícebarevné
Sada 6 barevných dřevěných pastelek CAUDA je praktický a kreativní nástroj pro děti i dospělé. Tato sada je balena v papírové krabičce, což z ní činí ideální reklamní předmět nebo dárek pro vaše obchodní partnery a zákazníky. Široká paleta barev: Sada obsahuje 6 barevných dřevěných pastelek, které poskytují široké spektrum možností pro kreslení a malování. Ekologický materiál: Pastelky jsou vyrobeny z kvalitního dřeva, což podporuje udržitelnost a šetrnost k životnímu prostředí. Praktické balení: Papírová krabička je kompaktní a snadno přenosná, ideální pro použití doma, ve škole nebo na cestách. Univerzální použití: Ideální pro děti i dospělé, pastelky CAUDA jsou skvělým nástrojem pro kreslení, malování a další kreativní činnosti. Možnost potisku: Přizpůsobte krabičku vaším logem nebo motivem a vytvořte jedinečný reklamní předmět, který bude propagovat vaši značku při každodenním používání. Vyberte si sadu 6 pastelek CAUDA v krabičce a nabídněte svým klientům a obchodním partnerům praktický a kreativní nástroj, který kombinuje zábavu s efektivní propagací vaší značky.
3,69 - 4,85 Kč
4,46 - 5,87 Kč (s DPH)
Sada dřevěných pastelek LASSOES v papírové krabičce, 4 ks - light grey
Sada dřevěných pastelek LASSOES v papírové krabičce, 4 ks - light grey
Sada dřevěných pastelek LASSOES je praktický a kreativní nástroj pro děti i dospělé, ideální pro kreslení a tvoření. Tato sada obsahuje 4 barevné pastelky balené v papírové krabičce, což z ní činí ideální reklamní předmět nebo dárek pro vaše obchodní partnery a zákazníky. Široká paleta barev: Sada obsahuje 4 pastelky v základních barvách – modrá, žlutá, zelená a červená, které poskytují široké spektrum možností pro kreativní tvorbu. Ekologický materiál: Pastelky jsou vyrobeny z kvalitního dřeva, což podporuje udržitelnost a šetrnost k životnímu prostředí. Praktické balení: Papírová krabička je kompaktní a snadno přenosná, ideální pro použití doma, ve škole nebo na cestách. Univerzální použití: Ideální pro kreslení, malování a další kreativní činnosti, pastelky LASSOES jsou praktickým nástrojem pro každou příležitost. Možnost potisku: Papírová krabička je připravena pro váš potisk, což umožňuje vytvořit jedinečný reklamní předmět, který bude propagovat vaši značku při každodenním používání. Potisk na jednotlivých pastelkách možný není. Vyberte si sadu dřevěných pastelek LASSOES v papírové krabičce a nabídněte svým klientům a obchodním partnerům praktický a kreativní nástroj, který kombinuje zábavu s efektivní propagací vaší značky.
2,96 - 3,88 Kč
3,58 - 4,69 Kč (s DPH)
Sada dřevěných mini pastelek DUFFY, 4 ks - béžová
Sada dřevěných mini pastelek DUFFY, 4 ks - béžová
Sada dřevěných mini pastelek DUFFY je praktickým a kreativním nástrojem pro děti i dospělé. Tato sada obsahuje čtyři barevné mini pastelky uložené v papírové krabičce, což z ní činí ideální reklamní předmět nebo dárek pro vaše obchodní partnery a zákazníky. Široká paleta barev: Sada obsahuje čtyři pastelky v základních barvách – žlutá, červená, zelená a černá, které poskytují široké spektrum možností pro kreativní tvorbu. Ekologický materiál: Pastelky jsou vyrobeny z kvalitního dřeva, což podporuje udržitelnost a šetrnost k životnímu prostředí. Praktické balení: Papírová krabička je kompaktní a snadno přenosná, ideální pro použití doma, ve škole nebo na cestách. Univerzální použití: Ideální pro kreslení, malování a další kreativní činnosti, pastelky DUFFY jsou praktickým nástrojem pro každou příležitost. Možnost potisku: Přizpůsobte papírovou krabičku vaším logem nebo motivem a vytvořte jedinečný reklamní předmět, který bude propagovat vaši značku při každodenním používání. Potisk na jednotlivých pastelkách možný není. Vyberte si sadu dřevěných mini pastelek DUFFY, 4 ks, a nabídněte svým klientům a obchodním partnerům praktický a kreativní nástroj, který kombinuje zábavu s efektivní propagací vaší značky.
2,58 - 3,41 Kč
3,12 - 4,13 Kč (s DPH)
Dřevěné pastelky BOON v papírové krabičce, 12 ks - light grey
Dřevěné pastelky BOON v papírové krabičce, 12 ks - light grey
Sada 12 dřevěných pastelek v papírové krabičce. Dekorace na jednotlivých pastelkách možná není.
8,44 - 11,13 Kč
10,21 - 13,47 Kč (s DPH)
Barevné pastelky v papírové tubě GALLERY 6 s plastovým víčkem s ořezávátkem, 6 ks
Barevné pastelky v papírové tubě GALLERY 6 s plastovým víčkem s ořezávátkem, 6 ks
Sada 6 barevných pastelek v papírovém obalu s plastovým víčkem s ořezávátkem.
5 barev
7,97 - 10,50 Kč
9,64 - 12,70 Kč (s DPH)
Sada pastelek v papírové tubě GALLERY 12 s ořezávátkem
Sada pastelek v papírové tubě GALLERY 12 s ořezávátkem
12 ks pastelek v papírové tubě s plastovým víčkem s ořezávátkem.
5 barev
15,57 - 20,51 Kč
18,84 - 24,82 Kč (s DPH)
Sada dřevěných pastelek LEA, 12 ks - přírodní
Sada dřevěných pastelek LEA, 12 ks - přírodní
12 dřevěných pastelek v papírové krabičce.
7,97 - 10,50 Kč
9,64 - 12,70 Kč (s DPH)
Dřevěné pastelky GARTEN, 6 ks
Dřevěné pastelky GARTEN, 6 ks
Dřevěné pastelky (6 ks) v barevné papírové krabičce.
7 barev
6,63 - 8,73 Kč
8,02 - 10,56 Kč (s DPH)
Dřevěné pastelky RAMENTA s ořezávátkem
Dřevěné pastelky RAMENTA s ořezávátkem
6dílná sada barevných pastelek v tubě. Tuba má průhledné víčko se zabudovaným ořezávátkem.
4 barvy
8,43 - 11,12 Kč
10,20 - 13,46 Kč (s DPH)
Dřevěné pastelky TONY v pouzdře, 12 ks
Dřevěné pastelky TONY v pouzdře, 12 ks
Barevné pastelky v tubě s průhledným uzávěrem a zabudovaným ořezávátkem.
3 barvy
14,85 - 19,55 Kč
17,97 - 23,66 Kč (s DPH)
Sada pastelek BYTES s omalovánkami, 8 ks - natural
Sada pastelek BYTES s omalovánkami, 8 ks - natural
Sada pastelek obsahuje 8 kusů pastelek, ořezávátko a omalovánky. Reklamní potisk nelze provést na jednotlivé komponenty, pouze na obal pastelek.
14,98 - 19,75 Kč
18,13 - 23,90 Kč (s DPH)
Sada dřevěných pastelek BOOAY v papírové krabičce, 12 ks - hnědá
Sada dřevěných pastelek BOOAY v papírové krabičce, 12 ks - hnědá
Balení 12 pastelek v přírodní kartonové krabičce.
7,43 - 9,79 Kč
8,99 - 11,85 Kč (s DPH)
Polyesterový penál s pastelkami MIGAL
Polyesterový penál s pastelkami MIGAL
Sada 8 dřevěných pastelek a ořezávátka v polyesterovém pouzdru na zip.
5 barev
27,91 - 36,78 Kč
33,77 - 44,50 Kč (s DPH)
Sada pastelek BOEUF s ořezávátkem, 6 ks
Sada pastelek BOEUF s ořezávátkem, 6 ks
Sada pastelek s ořezávátkem obsahuje 6 barevných pastelek a jedno ořezávátko ve víčku tubusu, ve kterém jsou pastelky uloženy. Reklamní potisk nelze provést na jednotlivé pastelky, pouze na tubus.
2 barvy
9,21 - 12,15 Kč
11,14 - 14,70 Kč (s DPH)
Sada na kreslení FIGGY - vícebarevná
Sada na kreslení FIGGY - vícebarevná
Sada na kreslení se 6 pastelkami, ořezávátkem a omalovánkami.
12,02 - 15,84 Kč
14,54 - 19,17 Kč (s DPH)
Sada barevných kříd EIGHT, 4 kusy - natural
Sada barevných kříd EIGHT, 4 kusy - natural
Čtyřdílná sada barevných kříd - bílá, žlutá, modrá, červená. Barevné křídy jsou uloženy v papírové krabičce s prostorem pro váš potisk. Dekorace na jednotlivých křídách možná není.
13,70 - 18,05 Kč
16,58 - 21,84 Kč (s DPH)
Sada barevných kříd REMIX, 4 ks - vícebarevná
Sada barevných kříd REMIX, 4 ks - vícebarevná
Sada 4 barevných kříd v papírové krabičce.
13,95 - 18,38 Kč
16,88 - 22,24 Kč (s DPH)
Omalovánky a pastelky TONED s ořezávátkem - béžová
Omalovánky a pastelky TONED s ořezávátkem - béžová
Sada 6 barevných pastelek, ořezávátka a 20 obrázků pro vybarvení.
13,67 - 18,01 Kč
16,54 - 21,79 Kč (s DPH)
Sada dětských omalovánek ROTS s pastelkami - béžová
Sada dětských omalovánek ROTS s pastelkami - béžová
Kartonová obálka obsahuje dětské omalovánky s 30 obrázky, 6 pastelek, gumu a ořezávátko.
56,25 - 74,12 Kč
68,06 - 89,69 Kč (s DPH)
Sada omalovánek a 12 pastelek BOLTEX - šedá
Sada omalovánek a 12 pastelek BOLTEX - šedá
Set 12 dřevěných pastelek a 12 omalovánek se vzory mandal.
17,56 - 23,14 Kč
21,25 - 28,00 Kč (s DPH)
Sada na kreslení DUMBO - vícebarevná
Sada na kreslení DUMBO - vícebarevná
Sada na kreslení s 10 barevnými pastelkami, 1 ořezávátkem, 1 pravítkem a omalovánkami.
22,36 - 29,46 Kč
27,06 - 35,65 Kč (s DPH)
Sada pastelek AROMA v tubusu ve tvaru pastelky, 12 ks - natural
Sada pastelek AROMA v tubusu ve tvaru pastelky, 12 ks - natural
Sada 12 barevných pastelek, které jsou uloženy v dřevěném tubusu ve tvaru velké pastelky. Reklamní potisk nelze provést na jednotlivých pastelkách.
41,13 - 54,18 Kč
49,77 - 65,56 Kč (s DPH)

Náš tým je tu pro vás

Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem. 

teamwide