Expres dodání: dárkové balíčky s jídlem
On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
18 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

Reklamní samolepicí bločky, kostky a kalendáře X-Note

Samolepicí bločky jsou velmi praktickým a nepostradatelným pomocníkem v každé kanceláři. To je pro vaši firmu a značku obrovská příležitost - proměňte obyčejné samolepicí bločky v reklamní bločky a vaše firma či značka zůstane zákazníkům neustále na očích:

Samolepicí bločky X-Note Standard + vlastní bločky na míru

Nejoblíbenější a nejpoužívanější samolepicí bločky, tzv. klasické post-it bločky, které určitě znáte. S vaším logem, webem či kontakty vyniknou a budou vaši firmu stále připomínat.

Listy můžete potisknout 1-4 Pantone barvami nebo plnobarevně. Mimo základní tvary lze vyrobit i vlastní tvary - fantazii se meze nakladou. Klasické bločky lze někdy využít i jako malé formuláře.

Již od 5 632 Kč (250ks, bloček 72x72mm, 25 listů, potisk 1/0)
PODROBNOSTI  /  ON-LINE KALKULACE  > 

Samolepicí bločky X-Note Combo s barevnými indexovými štítky

Velmi praktické provedení, ve kterém získáte současně jak klasický tzv. post-it samolepicí bloček, tak i barevné indexové štítky (lepítka) pro rychlé a snadné označování míst ve smlouvách a dokumentech.

Samolepicí bločky s indexovými štítky jsou vždy s plnobarevným přebalem, kam můžete umístit více informací. Provedení s tvrdým kartonem a lesklou laminací již tvoří poměrně exkluzivní dárek.

Již od 13 570 Kč (250ks, 100x72mm, 50 listů, měkký přebal, 1/0)
PODROBNOSTI  /  ON-LINE KALKULACE  > 

Poznámkové trhací kostky X-Note Cube s potiskem ze stran

Bločky v atraktivním 3D provedení poznámkové kostky, ze které odtrháváte jednotlivé listy, zaujmou na kancelářském stole na první pohled díky potisku ze stran kostky.

Potisknout je možné i jednotlivé odtrhávací listy 1-4 barvami nebo plnobarevně. Kostku je také možné umístit do kartonové krabičky s potiskem nebo vytvarovat na míru vaší fantazii.

Již od 21 017 Kč (250ks, kostka 90x90x50mm, 500 listů, 1/0)
PODROBNOSTI  /  ON-LINE KALKULACE  > 

Stolní kalendáře X-Note Planner se samolepicími bločky a barevnými lepítky

V kancelářích velmi často uvidíte stolní kalendáře - jejich spojením se samolepicím bločkem a barevnými indexovými štítky vzniká velmi praktický a originální firemní dárek.

Potisknout můžete nejen samolepicí bločky, ale také celé tělo kalendáře zepředu, zezadu i zevnitř a také můžete mít na míru vytištěné listy kalendáře např. s vlastními fotkami.

Již od 27 447 Kč (250ks, menší kalendář s 1 bločkem, listy 1/0)
PODROBNOSTI  /  ON-LINE POPTÁVKA  > 
Standardní termín výroby produktů řady X-Note je 14-20 pracovních dní dle typu a množství.

Další bločky - POZNÁMKOVÉ REKLAMNÍ PŘEDMĚTY k jednoduchém potisku logem

V katalogu reklamních předmětů najdete cca 20 dalších produktů se samolepicími lístky, které jsou skladem k okamžité expedici. Tyto produkty je možné potisknout jen na obal - není možné je customizovat na míru tak, jako produkty X-Note, avšak jsou levnější s rychlejším dodáním - pokud tedy spěcháte nebo chcete ušetřit, doporučujeme si nabídku projít ...
KATALOG SKLADOVÝCH BLOČKŮ K RYCHLÉMU POTISKU > 

Zašlete nám poptávku ještě dnes!

  • Nezávazná nabídka do 24 hodin
  • Stačí zadat základní informace
  • Konzultace detailů s obchodníkem
POPTÁVKA