RaluStick power banka Šedá
Šedá powerbanka z recyklovaného hliníku elegantně udrží veškerou elektroniku v provozu po celý den. Magnetická plocha o výkonu 15 W pevně přilne k zádům telefonu a bleskově doplní energii bez nutnosti hledat kabely.
Využívá baterii s kapacitou 5000 mAh a univerzální port USB-C pro snadné dobíjení. Součástí balení je samolepicí kovový kroužek, který zpřístupní magnetickou funkci každému smartphonu s podporou bezdrátového nabíjení.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Šedá powerbanka z recyklovaného hliníku elegantně udrží veškerou elektroniku v provozu po celý den. Magnetická plocha o výkonu 15 W pevně přilne k zádům telefonu a bleskově doplní energii bez nutnosti hledat kabely.
Využívá baterii s kapacitou 5000 mAh a univerzální port USB-C pro snadné dobíjení. Součástí balení je samolepicí kovový kroužek, který zpřístupní magnetickou funkci každému smartphonu s podporou bezdrátového nabíjení.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 48 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Šedá |
| Materiál | kov, hliník |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 50 |
| Počet kusů v balení | 25 ks |
| Rozměry produktu | 66×102×10 mm |
| Váha produktu | 152 g |
| Výška kartonu v cm | 12,5 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 23,8 cm |
| Kód produktu | 4.732232.3.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Volitelné tiskové pozice
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.