SunFour power banka Stříbrná, Černá
Moderní stříbrná powerbanka SunFour s černými detaily sází na kombinaci hliníkového šasi a solární technologie. S kapacitou 4000 mAh tvoří nepostradatelnou součást výbavy při kempování nebo dlouhých přesunech.
Umožňuje čerpat energii přímo ze slunce a prodlužuje tak provozní dobu v přírodě. Přibalený micro USB kabel slouží k pohodlnému nabíjení vnitřní baterie z běžného USB portu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Moderní stříbrná powerbanka SunFour s černými detaily sází na kombinaci hliníkového šasi a solární technologie. S kapacitou 4000 mAh tvoří nepostradatelnou součást výbavy při kempování nebo dlouhých přesunech.
Umožňuje čerpat energii přímo ze slunce a prodlužuje tak provozní dobu v přírodě. Přibalený micro USB kabel slouží k pohodlnému nabíjení vnitřní baterie z běžného USB portu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 44 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Stříbrná |
| Kapacita | 4000 mAh |
| Materiál | hliník |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 50 |
| Počet kusů v balení | 25 ks |
| Rozměry produktu | 79×125×14 mm |
| Vlastnosti | Solární, Cestovní, Pro mobily |
| Vstupy | Micro USB |
| Váha produktu | 142 g |
| Výstupy | USB-A |
| Výška kartonu v cm | 32 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 44 cm |
| Kód produktu | 4.52670.8_2.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Volitelné tiskové pozice
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.