Rabsle USB nabíjecí kabel Černá
Černý nabíjecí kabel Rabsle vyniká teleskopickým mechanismem, který zjednodušuje organizaci v tašce i na pracovním stole. Konektory micro USB, USB-C a Lightning pokrývají potřeby pro napájení široké škály moderních mobilních zařízení různých značek.
Umožňuje variabilní nastavení délky a obsahuje oboustranný vstup USB i USB-C pro zapojení do starších i nejnovějších síťových adaptérů. Kompaktní provedení představuje užitečného společníka pro každodenní nasazení při práci i cestování.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Černý nabíjecí kabel Rabsle vyniká teleskopickým mechanismem, který zjednodušuje organizaci v tašce i na pracovním stole. Konektory micro USB, USB-C a Lightning pokrývají potřeby pro napájení široké škály moderních mobilních zařízení různých značek.
Umožňuje variabilní nastavení délky a obsahuje oboustranný vstup USB i USB-C pro zapojení do starších i nejnovějších síťových adaptérů. Kompaktní provedení představuje užitečného společníka pro každodenní nasazení při práci i cestování.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 58 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Černá |
| Materiál | abs, bambus |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 200 |
| Počet kusů v balení | 100 ks |
| Rozměry produktu | 53×225×15 mm |
| Váha produktu | 50 g |
| Výška kartonu v cm | 30 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 37 cm |
| Kód produktu | 4.649412.2.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.