Rabick RABS optická myš Bílá
Bezdrátová optická myš v čistě bílém provedení šetří životní prostředí krytem z recyklovaného ABS plastu. Vestavěná dobíjecí baterie eliminuje potřebu neustálé výměny klasických tužkových článků.
Umožňuje snadné napájení přiloženým USB kabelem přímo během práce nebo po jejím skončení. Citlivý optický senzor reaguje na každý pohyb a zajišťuje komfortní ovládání počítače či notebooku bez překážejících kabelů.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Bezdrátová optická myš v čistě bílém provedení šetří životní prostředí krytem z recyklovaného ABS plastu. Vestavěná dobíjecí baterie eliminuje potřebu neustálé výměny klasických tužkových článků.
Umožňuje snadné napájení přiloženým USB kabelem přímo během práce nebo po jejím skončení. Citlivý optický senzor reaguje na každý pohyb a zajišťuje komfortní ovládání počítače či notebooku bez překážejících kabelů.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 39,5 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Bílá |
| Materiál | abs |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 100 |
| Počet kusů v balení | 1 ks |
| Rozměry produktu | 55×112×25 mm |
| Váha produktu | 90 g |
| Výška kartonu v cm | 32,5 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 27 cm |
| Kód produktu | 4.56324.1.00 |
Možnosti potisku
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.