Rabobank Mini power banka RABS Černá
Stylová černá powerbanka v minimalistickém designu vznikla s ohledem na životní prostředí z recyklovaného ABS. Baterie s kapacitou 4000 mAh zajistí provoz telefonu bez přerušení i při dlouhém cestování nebo v práci.
Spolupracuje s jedním USB výstupem a jedním USB-C konektorem pro maximální kompatibilitu s moderními kabely. Přibalený USB kabel usnadňuje doplňování kapacity z počítače nebo síťového adaptéru.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Stylová černá powerbanka v minimalistickém designu vznikla s ohledem na životní prostředí z recyklovaného ABS. Baterie s kapacitou 4000 mAh zajistí provoz telefonu bez přerušení i při dlouhém cestování nebo v práci.
Spolupracuje s jedním USB výstupem a jedním USB-C konektorem pro maximální kompatibilitu s moderními kabely. Přibalený USB kabel usnadňuje doplňování kapacity z počítače nebo síťového adaptéru.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 84 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Černá |
| Materiál | abs |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 100 |
| Počet kusů v balení | 50 ks |
| Rozměry produktu | 50×84×16 mm |
| Váha produktu | 90 g |
| Výška kartonu v cm | 15,5 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 50 cm |
| Kód produktu | 4.732008.2.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Volitelné tiskové pozice
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.