Keox USB power banka Zelená, Bílá
Kapesní zeleno-bílá energetická banka z pevného plastu chrání mobilní zařízení před vybitím v tu nejméně vhodnou chvíli. S kapacitou 2000 mAh tvoří spolehlivou pojistku pro každodenní používání i nečekané události v terénu.
Využívá přibalené poutko k pohodlnému zavěšení a mikro USB kabel pro napojení k napájecímu zdroji. Svěží zelená barva vyniká na bílém těle a činí z tohoto doplňku stylovou součást cestovní výbavy.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Kapesní zeleno-bílá energetická banka z pevného plastu chrání mobilní zařízení před vybitím v tu nejméně vhodnou chvíli. S kapacitou 2000 mAh tvoří spolehlivou pojistku pro každodenní používání i nečekané události v terénu.
Využívá přibalené poutko k pohodlnému zavěšení a mikro USB kabel pro napojení k napájecímu zdroji. Svěží zelená barva vyniká na bílém těle a činí z tohoto doplňku stylovou součást cestovní výbavy.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 40 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Zelená |
| Kapacita | 2000 mAh |
| Materiál | pvc |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 100 |
| Počet kusů v balení | 25 ks |
| Rozměry produktu | 26×97×23 mm |
| Váha produktu | 100 g |
| Výška kartonu v cm | 40 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 34 cm |
| Kód produktu | 4.655344.6_1.00 |
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.