Kovové kuličkové pero ALOES s pogumovaným povrchem - blue steel
Kovové kuličkové pero v tmavě modrém provedení Navy tvoří stylový doplněk pro každou pracovní schůzku i osobní poznámky. Sametově hebký povrch potažený pryží brání klouzání v prstech, zatímco precizní laserové značení vytváří na těle jasnou stříbrnou stopu.
Vyniká odolným klikacím mechanismem a horní částí z pevného černého plastu pro maximální výdrž. Standardní šířka hrotu spolu s velkou kapacitou černého inkoustu dovoluje popsat mnoho stran textu bez nutnosti časté výměny náplně.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Kovové kuličkové pero v tmavě modrém provedení Navy tvoří stylový doplněk pro každou pracovní schůzku i osobní poznámky. Sametově hebký povrch potažený pryží brání klouzání v prstech, zatímco precizní laserové značení vytváří na těle jasnou stříbrnou stopu.
Vyniká odolným klikacím mechanismem a horní částí z pevného černého plastu pro maximální výdrž. Standardní šířka hrotu spolu s velkou kapacitou černého inkoustu dovoluje popsat mnoho stran textu bez nutnosti časté výměny náplně.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Barva inkoustu | Černá |
|---|---|
| Délka psaní | 1000-1999m |
| Hlavní barva | Navy |
| Mechanismus ovládání | Klikací |
| Počet ks v kartonu | 600 |
| Rozměry produktu | 13,5 x Ø 0,8 cm |
| Tloušťka hrotu | Standardní (1mm) |
| Vlastnosti propisek | S klipem |
| Vzhled těla | Pogumované |
| Váha produktu | 15 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Kód produktu | 1.683608.569.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.