Plastové kuličkové pero Lorena s modrou náplní - twilight grey
Decentní kuličkové pero Lorena v barvě Twilight Grey kombinuje moderní materiály s udržitelným původem z recyklovaného plastu. Kompletně pogumované tělo s rukojetí z TPR materiálu usnadňuje manipulaci a dodává jistotu každému tahu.
Rozvádí modrý inkoust po délce 1000 metrů za pomoci precizního 1mm hrotu. Klasický klikací systém chrání náplň před vysycháním a praktický klip dovoluje pero snadno připevnit k okraji bloku.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Decentní kuličkové pero Lorena v barvě Twilight Grey kombinuje moderní materiály s udržitelným původem z recyklovaného plastu. Kompletně pogumované tělo s rukojetí z TPR materiálu usnadňuje manipulaci a dodává jistotu každému tahu.
Rozvádí modrý inkoust po délce 1000 metrů za pomoci precizního 1mm hrotu. Klasický klikací systém chrání náplň před vysycháním a praktický klip dovoluje pero snadno připevnit k okraji bloku.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Barva inkoustu | Modrá |
|---|---|
| Délka psaní | 1000-1999m |
| Hlavní barva | Twilight Grey |
| Materiál | plast |
| Mechanismus ovládání | Klikací |
| Počet ks v kartonu | 1 000 |
| Rozměry produktu | 14,3 x Ø 1,02 cm |
| Tloušťka hrotu | Standardní (1mm) |
| Vlastnosti propisek | S klipem |
| Vzhled těla | Netradiční |
| Váha produktu | 10 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Kód produktu | 1.682900.12582.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.