Plastové kuličkové pero Lorena s modrou náplní - ocean blue2
Elegantní kuličkové pero Lorena v modré barvě Ocean Blue zaujme netradičním vzhledem a šetrným zpracováním z recyklovaného plastu. Měkký pogumovaný povrch a speciální TPR rukojeť zvyšují komfort při zapisování úkolů i studijních poznámek.
Využívá modrý inkoust s garancí 1000 metrů psané stopy a standardní hrot o velikosti 1,0 mm. Pevný klip a jednoduchý klikací mechanismus udržují tuto psací potřebu vždy po ruce.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Elegantní kuličkové pero Lorena v modré barvě Ocean Blue zaujme netradičním vzhledem a šetrným zpracováním z recyklovaného plastu. Měkký pogumovaný povrch a speciální TPR rukojeť zvyšují komfort při zapisování úkolů i studijních poznámek.
Využívá modrý inkoust s garancí 1000 metrů psané stopy a standardní hrot o velikosti 1,0 mm. Pevný klip a jednoduchý klikací mechanismus udržují tuto psací potřebu vždy po ruce.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Barva inkoustu | Modrá |
|---|---|
| Délka psaní | 1000-1999m |
| Hlavní barva | Ocean Blue2 |
| Materiál | plast |
| Mechanismus ovládání | Klikací |
| Počet ks v kartonu | 1 000 |
| Rozměry produktu | 14,3 x Ø 1,02 cm |
| Tloušťka hrotu | Standardní (1mm) |
| Vlastnosti propisek | S klipem |
| Vzhled těla | Netradiční |
| Váha produktu | 10 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Kód produktu | 1.682898.12563.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.