Příslušenství k PC Xtorm Xtorm CX3071 kabel nové generace 100 W USB-C PD Solid black
S kabelem nové generace Xtorm 100 W USB-C PD můžete bezpečně a bleskově nabít svůj chytrý telefon, tablet nebo notebook s USB-C. Kabel o délce 1,5 metru je mimořádně pevný díky tomu, že je opletený nylonem a má zesílené konektory. Díky integrovanému pásku lze kabel snadno úhledně smotat a přenášet, což je ideální na cesty.
více
Popis
S kabelem nové generace Xtorm 100 W USB-C PD můžete bezpečně a bleskově nabít svůj chytrý telefon, tablet nebo notebook s USB-C. Kabel o délce 1,5 metru je mimořádně pevný díky tomu, že je opletený nylonem a má zesílené konektory. Díky integrovanému pásku lze kabel snadno úhledně smotat a přenášet, což je ideální na cesty.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 39 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Solid black |
| Materiál | nylon, plast |
| Počet ks v kartonu | 120 |
| Rozměry produktu | 150 x 17 x 7,5 cm |
| Váha produktu | 51 g |
| Výška kartonu v cm | 50 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Značka | Xtorm |
| Šířka kartonu v cm | 26 cm |
| Kód produktu | 4.766203.233.00 |
Možnosti potisku
Gravírování
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.