Nabíječka Anker USB-C na USB-C 1,8m 60W Šedá, Černá
Odolný šedo-černý propojovací kabel o délce 1,8 metru spolehlivě propojí elektroniku s konektory USB-C. Pevný nylonový oplet účinně zabraňuje zamotávání a výrazně prodlužuje životnost vodiče i při každodenním intenzivním používání v domácnosti nebo rušné kanceláři.
Podporuje rychlé nabíjení s výkonem až 60 W a plynulý přenos dat mezi počítačem, tabletem nebo chytrým telefonem. Dostatečná délka poskytuje svobodu pohybu, i když se nejbližší zásuvka nachází dále od pracovního místa.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Odolný šedo-černý propojovací kabel o délce 1,8 metru spolehlivě propojí elektroniku s konektory USB-C. Pevný nylonový oplet účinně zabraňuje zamotávání a výrazně prodlužuje životnost vodiče i při každodenním intenzivním používání v domácnosti nebo rušné kanceláři.
Podporuje rychlé nabíjení s výkonem až 60 W a plynulý přenos dat mezi počítačem, tabletem nebo chytrým telefonem. Dostatečná délka poskytuje svobodu pohybu, i když se nejbližší zásuvka nachází dále od pracovního místa.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 41,8 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Šedá |
| Materiál | nylon |
| Počet ks v kartonu | 80 |
| Rozměry produktu | 180 x 1.2 x 0.6 cm |
| Váha produktu | 41 g |
| Výška kartonu v cm | 31 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Značka | Anker |
| Šířka kartonu v cm | 27,4 cm |
| Kód produktu | 4.723953.3_2.00 |
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.