Příslušenství k PC Unbranded Datový synchronizační a rychlonabíjecí 27W kabel 5 v 1 z recyklovaného plastu o délce 30 cm s bambusovými detaily Chechia Solid black
Černý krátký kabel Chechia Solid black efektivně řeší synchronizaci dat a napájení na cestách svou úspornou délkou 30 cm. Využitím recyklovaného plastu a přírodního bambusu získává nezaměnitelný charakter při zachování vysoké odolnosti proti opotřebení.
Poskytuje maximální výstupní výkon 27 W a disponuje inteligentním rozložením konektorů 5 v 1 pro nabíjení různých typů elektroniky z jednoho zdroje. Zaručuje spolehlivé spojení s aplikacemi CarPlay a Android Auto, čímž zvyšuje komfort při používání navigace v automobilu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Černý krátký kabel Chechia Solid black efektivně řeší synchronizaci dat a napájení na cestách svou úspornou délkou 30 cm. Využitím recyklovaného plastu a přírodního bambusu získává nezaměnitelný charakter při zachování vysoké odolnosti proti opotřebení.
Poskytuje maximální výstupní výkon 27 W a disponuje inteligentním rozložením konektorů 5 v 1 pro nabíjení různých typů elektroniky z jednoho zdroje. Zaručuje spolehlivé spojení s aplikacemi CarPlay a Android Auto, čímž zvyšuje komfort při používání navigace v automobilu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 46 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Solid black |
| Materiál | dřevo, plast |
| Počet ks v kartonu | 400 |
| Rozměry produktu | 30 x Ø 3,4 cm |
| Váha produktu | 20 g |
| Výška kartonu v cm | 30 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Značka | Bez značky |
| Šířka kartonu v cm | 46 cm |
| Kód produktu | 4.693305.233.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.