Příslušenství k PC Unbranded Datový synchronizační a rychlonabíjecí 27W kabel 5 v 1 z recyklovaného plastu o délce 150 cm s bambusovými detaily Chechia White
Prodloužený bílý kabel Chechia White s délkou 150 cm umožňuje volný pohyb a pohodlné používání připojeného zařízení i ve větší vzdálenosti od zdroje. Estetické bambusové prvky doplněné o recyklovaný plast tvoří ekologicky šetrný celek, který vkusně doplní každý interiér.
Zvládá 27W rychlé nabíjení a variabilitou konektorů 5 v 1 nahradí několik různých vodičů pro telefon, tablet i bezdrátová sluchátka najednou. Zahrnuje plnou podporu CarPlay a Android Auto, takže spolehlivě poslouží i náročným uživatelům v moderních vozech.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Prodloužený bílý kabel Chechia White s délkou 150 cm umožňuje volný pohyb a pohodlné používání připojeného zařízení i ve větší vzdálenosti od zdroje. Estetické bambusové prvky doplněné o recyklovaný plast tvoří ekologicky šetrný celek, který vkusně doplní každý interiér.
Zvládá 27W rychlé nabíjení a variabilitou konektorů 5 v 1 nahradí několik různých vodičů pro telefon, tablet i bezdrátová sluchátka najednou. Zahrnuje plnou podporu CarPlay a Android Auto, takže spolehlivě poslouží i náročným uživatelům v moderních vozech.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 32 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | White |
| Materiál | dřevo, plast |
| Počet ks v kartonu | 200 |
| Rozměry produktu | 150 x Ø 3,4 cm |
| Váha produktu | 30 g |
| Výška kartonu v cm | 35 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Značka | Bez značky |
| Šířka kartonu v cm | 51 cm |
| Kód produktu | 4.693307.1.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.