Příslušenství k PC Unbranded Datový synchronizační a rychlonabíjecí 27W kabel 5 v 1 z recyklovaného plastu o délce 150 cm Citala Solid black
Černý nabíjecí kabel o délce 150 cm poskytuje dostatečný dosah pro pohodlné používání telefonu i během napájení ze vzdálenější zásuvky. Tělo tvoří kvalitní recyklovaný plast v matném černém provedení, které působí moderně a je příjemné na dotek.
Umožňuje nabíjení výkonem až 27 W a obsahuje univerzální sadu konektorů pro rozhraní Lightning i Micro USB. Plně spolupracuje s technologiemi CarPlay a Android Auto pro stabilní přenos dat i energie.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Černý nabíjecí kabel o délce 150 cm poskytuje dostatečný dosah pro pohodlné používání telefonu i během napájení ze vzdálenější zásuvky. Tělo tvoří kvalitní recyklovaný plast v matném černém provedení, které působí moderně a je příjemné na dotek.
Umožňuje nabíjení výkonem až 27 W a obsahuje univerzální sadu konektorů pro rozhraní Lightning i Micro USB. Plně spolupracuje s technologiemi CarPlay a Android Auto pro stabilní přenos dat i energie.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 32 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Solid black |
| Materiál | plast |
| Počet ks v kartonu | 200 |
| Rozměry produktu | 150 x 0,8 x Ø 3,4 cm |
| Váha produktu | 30 g |
| Výška kartonu v cm | 35 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Značka | Bez značky |
| Šířka kartonu v cm | 51 cm |
| Kód produktu | 4.693324.233.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.