Příslušenství k mobilním telefonům Unbranded GRS recyklované pouzdro na telefon Ross Heather navy
Praktické pouzdro na telefon Ross v tmavě modrém odstínu Heather navy kombinuje ekologickou udržitelnost s vysokou funkčností. Certifikace GRS potvrzuje použití recyklovaných materiálů, které šetří planetu a vykazují vysokou odolnost proti mechanickému opotřebení.
Využívá chytrou přihrádku na zip určenou pro powerbanku, aby mobilní zařízení zůstalo neustále nabité i během náročného dne. Nastavitelný popruh o délce až 140 cm a přední kapsa na drobnosti vytvářejí z pouzdra ideální cestovní zavazadlo pro digitální svět.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Praktické pouzdro na telefon Ross v tmavě modrém odstínu Heather navy kombinuje ekologickou udržitelnost s vysokou funkčností. Certifikace GRS potvrzuje použití recyklovaných materiálů, které šetří planetu a vykazují vysokou odolnost proti mechanickému opotřebení.
Využívá chytrou přihrádku na zip určenou pro powerbanku, aby mobilní zařízení zůstalo neustále nabité i během náročného dne. Nastavitelný popruh o délce až 140 cm a přední kapsa na drobnosti vytvářejí z pouzdra ideální cestovní zavazadlo pro digitální svět.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 33 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Heather navy |
| Materiál | polyester |
| Počet ks v kartonu | 120 |
| Rozměry produktu | 10 x 19 x 4,5 cm |
| Váha produktu | 75 g |
| Výška kartonu v cm | 45 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Značka | Bez značky |
| Šířka kartonu v cm | 48 cm |
| Kód produktu | 4.693419.543.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.