CuffCharge 60W RPET kabel s náramkem na mobil Bílá
Bílý náramek CuffCharge vyrobený z recyklovaného RPET materiálu ukrývá promyšlený systém pro nošení a nabíjení chytrého telefonu. Integrovaný držák s vnitřní vložkou a pevná karabina umožňují bezpečné přenášení mobilu na zápěstí nebo připevnění k cestovnímu zavazadlu.
Ukrývá v sobě kabel USB-C na USB-C, který podporuje ultra rychlé nabíjení Power Delivery s výkonem 60 W i bleskový přenos dat mezi zařízeními. Představuje funkční doplněk pro každého uživatele, který vyžaduje okamžitou dostupnost technologií během pohybu v terénu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Bílý náramek CuffCharge vyrobený z recyklovaného RPET materiálu ukrývá promyšlený systém pro nošení a nabíjení chytrého telefonu. Integrovaný držák s vnitřní vložkou a pevná karabina umožňují bezpečné přenášení mobilu na zápěstí nebo připevnění k cestovnímu zavazadlu.
Ukrývá v sobě kabel USB-C na USB-C, který podporuje ultra rychlé nabíjení Power Delivery s výkonem 60 W i bleskový přenos dat mezi zařízeními. Představuje funkční doplněk pro každého uživatele, který vyžaduje okamžitou dostupnost technologií během pohybu v terénu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 35 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Bílá |
| Materiál | polyester |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 200 |
| Počet kusů v balení | 1 ks |
| Rozměry produktu | 58×330×10 mm |
| Váha produktu | 45 g |
| Výška kartonu v cm | 28 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 30 cm |
| Kód produktu | 4.731991.1.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.