Powerbanka 3000 mAh Powerlink z RCS recyklovaného plastu s USB-C, černá
Lehká černá powerbanka do kapsy využívá recyklovaný ABS plast a TPE pro minimalizaci ekologické stopy při zachování maximální funkčnosti. Kapacita 3 000 mAh postačí pro rychlou záchranu vybitého telefonu během náročného dne nebo dlouhého letu.
Využívá integrovaný konektor a kabel typu USB-C, čímž eliminuje potřebu nosit s sebou další příslušenství. Certifikace RCS garantuje ověřený původ použitých recyklátů v celém výrobním procesu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Lehká černá powerbanka do kapsy využívá recyklovaný ABS plast a TPE pro minimalizaci ekologické stopy při zachování maximální funkčnosti. Kapacita 3 000 mAh postačí pro rychlou záchranu vybitého telefonu během náročného dne nebo dlouhého letu.
Využívá integrovaný konektor a kabel typu USB-C, čímž eliminuje potřebu nosit s sebou další příslušenství. Certifikace RCS garantuje ověřený původ použitých recyklátů v celém výrobním procesu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Batteries (count) | 1 |
|---|---|
| Certifikáty | Conform Battery directive 2006/66EC, Conform Electromagmetic directive 2014/30/EU, Conform Hazardous substances directive 2011/65/EC & 2015/863, Material safety data sheet available, Conform PAHS content in Reach & ZEK 01-4-08, Conform Phtalate content, Conform Battery transportation safety directive UN38.3, Air transport certificate used for air shipment, Conform Alkaline batteries safety directive EN62133, Free from short- and medium-chain chlorinated paraffins, Conform protection against electric shock and energy hazards directive EN60950-1 |
| Délka kartonu v cm | 37 cm |
| Hlavní barva | Černá |
| Kapacita | 3000 mAh |
| Kapacita | 3 000 |
| Materiál | recyklovaná abs |
| Počet ks v kartonu | 80 |
| Rozměry produktu | 9 x 4.9 x 3.5 cm |
| Vlastnosti | Cestovní, Pro mobily, Do letadla |
| Vstupy | USB-C |
| Váha produktu | 98 g |
| Výstupy | USB-C |
| Výška kartonu v cm | 15,5 cm |
| WEEE - Waste from Electrical and Electronic Equipment | Ano |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Značka | XD Collection |
| Šířka kartonu v cm | 27 cm |
| Kód produktu | 4.681617.2.00 |
Možnosti potisku
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.