POWER52C Stone Blue
Stylová powerbanka v odstínu Stone Blue přináší moderní vzhled v kombinaci s ekologickým provedením z recyklovaného ABS. Kapacita 5000 mAh tvoří optimální zásobu energie pro chytrý telefon během cestování, výletů nebo dlouhých pracovních schůzek.
Umožňuje napájení více přístrojů najednou skrze dva výstupy USB-A a jeden obousměrný port USB-C. Pro doplnění energie samotné baterie lze využít vstup typu micro-B nebo moderní USB-C konektor, což zajišťuje vysokou variabilitu při hledání vhodného kabelu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Stylová powerbanka v odstínu Stone Blue přináší moderní vzhled v kombinaci s ekologickým provedením z recyklovaného ABS. Kapacita 5000 mAh tvoří optimální zásobu energie pro chytrý telefon během cestování, výletů nebo dlouhých pracovních schůzek.
Umožňuje napájení více přístrojů najednou skrze dva výstupy USB-A a jeden obousměrný port USB-C. Pro doplnění energie samotné baterie lze využít vstup typu micro-B nebo moderní USB-C konektor, což zajišťuje vysokou variabilitu při hledání vhodného kabelu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 53 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Stone Blue |
| Kapacita | 5000 mAh |
| Materiál | abs |
| Počet ks v kartonu | 50 |
| Počet kusů v balení | 25 ks |
| Rozměry produktu | 9,9X6,2X1,5CM |
| Vlastnosti | Cestovní, Pro mobily |
| Vstupy | USB-C |
| Váha produktu | 150 g |
| Výstupy | USB-A, USB-C |
| Výška kartonu v cm | 15 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Značka | Midocean |
| Šířka kartonu v cm | 27 cm |
| Kód produktu | 4.715465.559.00 |
Možnosti potisku
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.