POWER52C Bílá
Moderní bílá powerbanka POWER52C s kapacitou 5 000 mAh využívá recyklovaný ABS plast pro nižší ekologickou stopu. Dva klasické USB-A výstupy a jeden obousměrný port USB-C dovolují napájet několik elektronických zařízení současně stabilním proudem.
Obsahuje také vstup micro-B pro širší možnosti dobíjení samotné baterie. Čistý bílý povrch se zaoblenými hranami zajišťuje pohodlnou manipulaci a skvěle ladí s moderní mobilní elektronikou.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Moderní bílá powerbanka POWER52C s kapacitou 5 000 mAh využívá recyklovaný ABS plast pro nižší ekologickou stopu. Dva klasické USB-A výstupy a jeden obousměrný port USB-C dovolují napájet několik elektronických zařízení současně stabilním proudem.
Obsahuje také vstup micro-B pro širší možnosti dobíjení samotné baterie. Čistý bílý povrch se zaoblenými hranami zajišťuje pohodlnou manipulaci a skvěle ladí s moderní mobilní elektronikou.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 53 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Bílá |
| Kapacita | 5000 mAh |
| Materiál | abs |
| Počet ks v kartonu | 50 |
| Počet kusů v balení | 25 ks |
| Rozměry produktu | 9,9X6,2X1,5CM |
| Vlastnosti | Cestovní, Pro mobily |
| Vstupy | USB-C |
| Váha produktu | 150 g |
| Výstupy | USB-A, USB-C |
| Výška kartonu v cm | 15 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Značka | Midocean |
| Šířka kartonu v cm | 27 cm |
| Kód produktu | 4.656119.1.00 |
Možnosti potisku
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.