Blok A5 s perem - Platanus - Modrá, Přírodní
Ekologický nelinkovaný zápisník formátu A5 zaujme deskami z pevného recyklovaného kartonu v přírodní barvě s kontrastním modrým pruhem. Kroužková vazba dovoluje plné otevření naplocho, což usnadňuje kreslení i psaní poznámek po celé ploše papíru.
Obsahuje 60 listů z recyklovaného papíru a kuličkové pero s modrými detaily umístěné v integrovaném držáku na boku obálky. Modrá pružná guma drží blok pevně uzavřený a chrání veškeré záznamy před nechtěným pomuchláním.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Ekologický nelinkovaný zápisník formátu A5 zaujme deskami z pevného recyklovaného kartonu v přírodní barvě s kontrastním modrým pruhem. Kroužková vazba dovoluje plné otevření naplocho, což usnadňuje kreslení i psaní poznámek po celé ploše papíru.
Obsahuje 60 listů z recyklovaného papíru a kuličkové pero s modrými detaily umístěné v integrovaném držáku na boku obálky. Modrá pružná guma drží blok pevně uzavřený a chrání veškeré záznamy před nechtěným pomuchláním.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 47 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Modrá |
| Materiál | recyklovaný papír |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 100 |
| Počet kusů v balení | 20 ks |
| Rozměry produktu | 165×210×10 mm |
| Váha produktu | 165 g |
| Výška kartonu v cm | 24 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 39 cm |
| Kód produktu | 8.46783.5_1301.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Volitelné tiskové pozice
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.