Zápisník z PU deskami TINT, A5 Khaki
Stylový khaki zápisník formátu A5 s deskami z odolné kombinace recyklovaného a klasického PU materiálu zaujme netradičním barevným odstínem. Skrývá 80 listů linkovaného papíru šetrného k životnímu prostředí, na který se lehce píše kuličkovým perem i mikrotužkou.
Umožňuje rychlou orientaci v textu prostřednictvím ladící polyesterové záložky. Matný khaki povrch dodává bloku moderní nádech a spolehlivě chrání obsah před nečistotami.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Stylový khaki zápisník formátu A5 s deskami z odolné kombinace recyklovaného a klasického PU materiálu zaujme netradičním barevným odstínem. Skrývá 80 listů linkovaného papíru šetrného k životnímu prostředí, na který se lehce píše kuličkovým perem i mikrotužkou.
Umožňuje rychlou orientaci v textu prostřednictvím ladící polyesterové záložky. Matný khaki povrch dodává bloku moderní nádech a spolehlivě chrání obsah před nečistotami.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 41 cm |
|---|---|
| Formát/velikost zápisníku | A5 |
| Hlavní barva | Khaki |
| Linky | Linkované |
| Materiál | recyklovaný papír |
| Počet ks v kartonu | 50 |
| Počet listů | 50-90 listů |
| Rozměry produktu | 21,2X14,6X1,6CM |
| Vlastnosti zápisníku | Zavírání na gumičku |
| Váha produktu | 270 g |
| Výška kartonu v cm | 24 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Značka | Midocean |
| Šířka kartonu v cm | 32 cm |
| Kód produktu | 5.715704.15.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Ražba je elegantní a odolná metoda brandingu kůže, umělé kůže, papíru nebo textilu. Nabízí dvě varianty: sleporažba vytváří decentní motiv tmavší než okolní materiál, folioražba dodá motivu barvu pomocí speciální fólie – nejčastěji zlaté nebo stříbrné.
Náš tip: Ražba je skvělou volbou pro luxusní diáře, zápisníky nebo kožené doplňky.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.