Plastová nabíjecí podložka DIANA pro bezdrátové dobíjení a se 2 USB porty - bílá
Minimalistická bílá nabíjecí plocha vkusně doplní interiér moderní kanceláře i noční stolek v ložnici. Hladký povrch usnadňuje pravidelnou údržbu a kompaktní rozměry šetří drahocenný pracovní prostor při zachování plné funkčnosti.
Umožňuje bezdrátové probuzení baterie smartphonu pouhým položením přístroje na střed podložky. Zahrnuje dva přídavné USB výstupy, které dovolují napájet více elektronických přístrojů z jedné elektrické zásuvky najednou.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Minimalistická bílá nabíjecí plocha vkusně doplní interiér moderní kanceláře i noční stolek v ložnici. Hladký povrch usnadňuje pravidelnou údržbu a kompaktní rozměry šetří drahocenný pracovní prostor při zachování plné funkčnosti.
Umožňuje bezdrátové probuzení baterie smartphonu pouhým položením přístroje na střed podložky. Zahrnuje dva přídavné USB výstupy, které dovolují napájet více elektronických přístrojů z jedné elektrické zásuvky najednou.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 53 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Bílá |
| Materiál | abs |
| Počet ks v kartonu | 100 |
| Rozměry produktu | 9X9X0,9 CM |
| Váha produktu | 60 g |
| Výška kartonu v cm | 27 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Značka | Midocean |
| Šířka kartonu v cm | 20 cm |
| Kód produktu | 4.30844.1.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.