Electra bezdrátová nabíječka Přírodní
Přírodní bezdrátová nabíječka Electra vznikla z udržitelného plastu z pšeničné slámy, což jí dodává unikátní vzhled i šetrnost k životnímu prostředí. Umožňuje napájení mobilního telefonu bez nutnosti připojování kabelů přímo k nabíjenému zařízení.
Zahrnuje dva integrované USB porty s vysokým výstupem až 2100 mA pro rychlé nabíjení další elektroniky prostřednictvím kabelu. V balení se nachází napájecí USB kabel, který se postará o stálý přísun energie pro všechna zařízení.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Přírodní bezdrátová nabíječka Electra vznikla z udržitelného plastu z pšeničné slámy, což jí dodává unikátní vzhled i šetrnost k životnímu prostředí. Umožňuje napájení mobilního telefonu bez nutnosti připojování kabelů přímo k nabíjenému zařízení.
Zahrnuje dva integrované USB porty s vysokým výstupem až 2100 mA pro rychlé nabíjení další elektroniky prostřednictvím kabelu. V balení se nachází napájecí USB kabel, který se postará o stálý přísun energie pro všechna zařízení.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 41,5 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Přírodní |
| Materiál | sláma, pvc |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 50 |
| Počet kusů v balení | 25 ks |
| Rozměry produktu | 90×90×9 mm |
| Váha produktu | 72 g |
| Výška kartonu v cm | 23,5 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 15,5 cm |
| Kód produktu | 4.52847.1301.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Volitelné tiskové pozice
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.