Plastová magnetická nabíječka MYONG - černá
Elegantní černá nabíječka zajišťuje bleskové a efektivní doplnění energie pro chytrý telefon. Pevné magnetické spojení zaručuje přesné usazení na zadní straně mobilu, což maximalizuje účinnost přenosu energie s výkonem až 10 W.
Umožňuje pohodlné používání zařízení i během procesu napájení. Balení obsahuje speciální nalepovací kroužek, který rozšiřuje kompatibilitu i na telefony bez integrovaných magnetů na zadní straně.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Elegantní černá nabíječka zajišťuje bleskové a efektivní doplnění energie pro chytrý telefon. Pevné magnetické spojení zaručuje přesné usazení na zadní straně mobilu, což maximalizuje účinnost přenosu energie s výkonem až 10 W.
Umožňuje pohodlné používání zařízení i během procesu napájení. Balení obsahuje speciální nalepovací kroužek, který rozšiřuje kompatibilitu i na telefony bez integrovaných magnetů na zadní straně.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 38 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Černá |
| Materiál | abs |
| Počet ks v kartonu | 100 |
| Rozměry produktu | Ø5,9X0,4 CM |
| Váha produktu | 50 g |
| Výška kartonu v cm | 13 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Značka | Midocean |
| Šířka kartonu v cm | 38 cm |
| Kód produktu | 4.28487.2.00 |
Možnosti potisku
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.