Glowix bezdrátová nabíječka Černá
Elegantní černá bezdrátová nabíječka Glowix zaujme působivým podsvícením gravírovaného motivu na svém plastovém těle. Představuje moderní a pohodlný způsob, jak dobíjet smartphone bez neustálého připojování kabelů.
Zajišťuje stabilní přísun energie s maximálním výstupem 1000 mA a tvoří stylovou dominantu pracovního stolu. Stačí položit mobilní zařízení na povrch a nechat energii volně proudit prostřednictvím indukční technologie.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Elegantní černá bezdrátová nabíječka Glowix zaujme působivým podsvícením gravírovaného motivu na svém plastovém těle. Představuje moderní a pohodlný způsob, jak dobíjet smartphone bez neustálého připojování kabelů.
Zajišťuje stabilní přísun energie s maximálním výstupem 1000 mA a tvoří stylovou dominantu pracovního stolu. Stačí položit mobilní zařízení na povrch a nechat energii volně proudit prostřednictvím indukční technologie.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 67 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Černá |
| Materiál | pvc |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 100 |
| Počet kusů v balení | 50 ks |
| Rozměry produktu | ø100×7 mm |
| Váha produktu | 56 g |
| Výška kartonu v cm | 23,5 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 67 cm |
| Kód produktu | 4.51587.2.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Volitelné tiskové pozice
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.