Plastová bezdrátová sluchátka Urban Vitamin YOKO - modrá
Modrá bezdrátová sluchátka s technologií potlačení okolního šumu zajišťují čistou komunikaci i v rušném prostředí. Dotykové ovládání umožňuje okamžitě přijmout hovor nebo přepnout hudbu bez nutnosti manipulace s telefonem.
Využívají režim s nízkou latencí, který synchronizuje zvuk s obrazem při hraní her nebo sledování videí. Konstrukce s certifikací IPX4 odolává stříkající vodě a zaručuje bezpečné používání i v nepříznivém počasí.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Modrá bezdrátová sluchátka s technologií potlačení okolního šumu zajišťují čistou komunikaci i v rušném prostředí. Dotykové ovládání umožňuje okamžitě přijmout hovor nebo přepnout hudbu bez nutnosti manipulace s telefonem.
Využívají režim s nízkou latencí, který synchronizuje zvuk s obrazem při hraní her nebo sledování videí. Konstrukce s certifikací IPX4 odolává stříkající vodě a zaručuje bezpečné používání i v nepříznivém počasí.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Batteries (count) | 1 |
|---|---|
| Certifikáty | Conform Radio and telecom equipments directive 2014/53/EU, Conform Hazardous substances directive 2011/65/EC & 2015/863, Material safety data sheet available, Conform PAHS content in Reach & ZEK 01-4-08, Conform Phtalate content, Conform Battery transportation safety directive UN38.3, Air transport certificate used for air shipment, Conform Alkaline batteries safety directive EN62133, Free from short- and medium-chain chlorinated paraffins |
| Délka kartonu v cm | 36 cm |
| Has Bluetooth | Ano |
| Hlavní barva | Modrá |
| Materiál | abs |
| Počet ks v kartonu | 20 |
| Rozměry produktu | 6 x 5.3 x 2.6 cm |
| Váha produktu | 38 g |
| Výška kartonu v cm | 19 cm |
| WEEE - Waste from Electrical and Electronic Equipment | Ano |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Značka | Urban Vitamin |
| Šířka kartonu v cm | 21,5 cm |
| Kód produktu | 4.25736.5.00 |
Možnosti potisku
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.