Plastová bezdrátová sluchátka Urban Vitamin LOWAYA - černá
Černá bezdrátová sluchátka Urban Vitamin LOWAYA zprostředkují sytý poslechový zážitek podpořený funkcí bass boost pro hluboké a výrazné basy. Ergonomická konstrukce v elegantním tmavém provedení zajišťuje vysoké pohodlí i při dlouhodobém nošení, zatímco praktický skládací mechanismus usnadňuje bezpečné přenášení v tašce nebo batohu.
Zvládne až 35 hodin nepřetržitého provozu na jedno nabití, což postačí na několik dní poslechu bez nutnosti hledat zásuvku. Vestavěný mikrofon usnadňuje vyřizování telefonních hovorů a čistý přenos zvuku vylepšuje každou oblíbenou skladbu i napínavý podcast.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Černá bezdrátová sluchátka Urban Vitamin LOWAYA zprostředkují sytý poslechový zážitek podpořený funkcí bass boost pro hluboké a výrazné basy. Ergonomická konstrukce v elegantním tmavém provedení zajišťuje vysoké pohodlí i při dlouhodobém nošení, zatímco praktický skládací mechanismus usnadňuje bezpečné přenášení v tašce nebo batohu.
Zvládne až 35 hodin nepřetržitého provozu na jedno nabití, což postačí na několik dní poslechu bez nutnosti hledat zásuvku. Vestavěný mikrofon usnadňuje vyřizování telefonních hovorů a čistý přenos zvuku vylepšuje každou oblíbenou skladbu i napínavý podcast.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Batteries (count) | 1 |
|---|---|
| Certifikáty | Conform PAHS content in Reach & ZEK 01-4-08, Free from short- and medium-chain chlorinated paraffins, Air transport certificate used for air shipment, Conform Battery transportation safety directive UN38.3, Conform Phtalate content, Material safety data sheet available, Conform Radio and telecom equipments directive 2014/53/EU, Conform Hazardous substances directive 2011/65/EC & 2015/863 |
| Délka kartonu v cm | 46,6 cm |
| Has Bluetooth | Ano |
| Hlavní barva | Černá |
| Materiál | abs, pu |
| Počet ks v kartonu | 10 |
| Rozměry produktu | 16.4 x 8.4 x 18.8 cm |
| Váha produktu | 190 g |
| Výška kartonu v cm | 26 cm |
| WEEE - Waste from Electrical and Electronic Equipment | Ano |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Značka | Urban Vitamin |
| Šířka kartonu v cm | 45 cm |
| Kód produktu | 4.25745.2.00 |
Možnosti potisku
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.