Plastová bezdrátová sluchátka Urban Vitamin LOWAYA - bílá
Bílá bezdrátová sluchátka Urban Vitamin LOWAYA propojují čistý minimalistický design s mohutným zvukem, který zvýrazňuje každý úder basů. Lehká plastová konstrukce v zářivém odstínu se příjemně nosí a zásadně šetří místo v zavazadle po jednoduchém složení obou náušníků.
Pracuje až 35 hodin v kuse, takže spolehlivě doprovází při práci v kanceláři i během volného času. Obsahuje citlivý mikrofon pro handsfree volání a intuitivní ovládání pro rychlou úpravu hlasitosti nebo okamžité přepínání přehrávaných skladeb.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Bílá bezdrátová sluchátka Urban Vitamin LOWAYA propojují čistý minimalistický design s mohutným zvukem, který zvýrazňuje každý úder basů. Lehká plastová konstrukce v zářivém odstínu se příjemně nosí a zásadně šetří místo v zavazadle po jednoduchém složení obou náušníků.
Pracuje až 35 hodin v kuse, takže spolehlivě doprovází při práci v kanceláři i během volného času. Obsahuje citlivý mikrofon pro handsfree volání a intuitivní ovládání pro rychlou úpravu hlasitosti nebo okamžité přepínání přehrávaných skladeb.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Batteries (count) | 1 |
|---|---|
| Certifikáty | Conform PAHS content in Reach & ZEK 01-4-08, Free from short- and medium-chain chlorinated paraffins, Air transport certificate used for air shipment, Conform Battery transportation safety directive UN38.3, Conform Phtalate content, Material safety data sheet available, Conform Radio and telecom equipments directive 2014/53/EU, Conform Hazardous substances directive 2011/65/EC & 2015/863 |
| Délka kartonu v cm | 46,6 cm |
| Has Bluetooth | Ano |
| Hlavní barva | Bílá |
| Materiál | abs, pu |
| Počet ks v kartonu | 10 |
| Rozměry produktu | 16.4 x 8.4 x 18.8 cm |
| Váha produktu | 190 g |
| Výška kartonu v cm | 26 cm |
| WEEE - Waste from Electrical and Electronic Equipment | Ano |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Značka | Urban Vitamin |
| Šířka kartonu v cm | 45 cm |
| Kód produktu | 4.25746.1.00 |
Možnosti potisku
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.