PANDU Dřevo
Bambusový organizér na pracovní stůl s integrovanou 15W bezdrátovou nabíječkou udržuje elektroniku i psací potřeby v naprostém pořádku. Přírodní vzhled dřeva doplňuje skládací podložka pod myš vyrobená z recyklovaného RPET materiálu.
Spojuje funkci stojánku na telefon se třemi držáky na pera pro maximální efektivitu pracovního místa. Výkonný výstup 9V/1,67 A zajišťuje rychlé doplnění energie chytrého telefonu bez překážejících kabelů.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Bambusový organizér na pracovní stůl s integrovanou 15W bezdrátovou nabíječkou udržuje elektroniku i psací potřeby v naprostém pořádku. Přírodní vzhled dřeva doplňuje skládací podložka pod myš vyrobená z recyklovaného RPET materiálu.
Spojuje funkci stojánku na telefon se třemi držáky na pera pro maximální efektivitu pracovního místa. Výkonný výstup 9V/1,67 A zajišťuje rychlé doplnění energie chytrého telefonu bez překážejících kabelů.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 38 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Dřevo |
| Materiál | bambus |
| Počet ks v kartonu | 64 |
| Rozměry produktu | 20X26X2,2 CM |
| Váha produktu | 210 g |
| Výška kartonu v cm | 43 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Značka | Midocean |
| Šířka kartonu v cm | 22 cm |
| Kód produktu | 4.656122.925.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.