Bambusová stolní lampa CONNEL s bezdrátovou nabíječkou, 10 W - dřevěná
Skládací dřevěná stolní lampa CONNEL osvětluje pracovní plochu pomocí 48 úsporných LED diod a zároveň slouží jako výkonná nabíjecí stanice. Konstrukce z udržitelného bambusu s certifikací FSC 100% zaručuje vysokou kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí.
Zahrnuje dotykové ovládání pro snadnou regulaci světla a vestavěnou 10W bezdrátovou nabíječku pro rychlé napájení smartphonu. Obsahuje také dva USB rozbočovače pro připojení dalších periferních zařízení přímo na dosah ruky.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Skládací dřevěná stolní lampa CONNEL osvětluje pracovní plochu pomocí 48 úsporných LED diod a zároveň slouží jako výkonná nabíjecí stanice. Konstrukce z udržitelného bambusu s certifikací FSC 100% zaručuje vysokou kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí.
Zahrnuje dotykové ovládání pro snadnou regulaci světla a vestavěnou 10W bezdrátovou nabíječku pro rychlé napájení smartphonu. Obsahuje také dva USB rozbočovače pro připojení dalších periferních zařízení přímo na dosah ruky.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 50 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Dřevo |
| Materiál | bambus |
| Počet ks v kartonu | 10 |
| Rozměry produktu | 12,2X16,9X45,5 CM |
| Váha produktu | 550 g |
| Výška kartonu v cm | 52 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Značka | Midocean |
| Šířka kartonu v cm | 15 cm |
| Kód produktu | 4.28621.925.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.