Expres dodání: dárkové balíčky s jídlem
On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
18 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

Novinky

Zobrazit
Letní propagace

Letní propagace

PRŮVODCE23.5.2023

Propagujte svou značku během celého léta nejen v České republice, ale po celém světě! Reklamní předměty pro letní aktivity jsou skvělým způsobem, jak zvýšit povědomí o Vaší značce. Představte si, že Vaše logo a sdělení budou viditelné pořád – na výletech, piknicích, festivalech a dokonce i během letních dovolených! Obdarovaní totiž rádi využívají praktické reklamní předměty. Teď už jen vybrat ty správné.


Firemní oblečení pro každou příležitost

Firemní oblečení pro každou příležitost

PRŮVODCE3.5.2023

Oblečte své zaměstnance od hlavy až k patě. Nezáleží na tom, na jakou příležitost firemní oblečení potřebujete, se vším si poradíme.


Využijte letní akce pro svou propagaci

Využijte letní akce pro svou propagaci

PRŮVODCE19.4.2022

Chcete, aby si vás vaši zákazníci zapamatovali? Víte, že s reklamním předmětem, který od vás dostanou, se jim to podaří mnohem lépe? Připravili jsme pro vás výběr nejvhodnějších dárků k rozdávání. Hodí se pro jakékoliv propagační akce, a to ať už chystáte den otevřených dveří, účast na festivalu nebo dětský den. Věříme, že si vyberete a vaši zákazníci se k vám budou rádi vracet.


Vybavte se na firemní akce

Vybavte se na firemní akce

PRŮVODCE23.3.2022

Nezapomeňte na pravidelné stmelování kolektivu a přichystejte pro své zaměstnance neopakovatelný teambuilding. Připravili jsme pro vás výběr produktů, které se vám mohou hodit. Všechny potiskneme logem nebo motivem vaší firmy. Pokud potřebujete pomoci s grafickým návrhem složitějších motivů, můžete využít služeb našeho grafického studia.


Připravte se na konference a semináře

Připravte se na konference a semináře

PRŮVODCE9.3.2022

Už jste připraveni na jarní konference, semináře a veletrhy? Přinášíme vám výběr reklamních předmětů pro tyto akce. Všechny produkty potiskneme logem nebo motivem vaší firmy. Pokud potřebujete pomoci s grafickým návrhem, můžete využít služeb našeho grafického studia.


Výběr reklamních předmětů na konference a semináře

Výběr reklamních předmětů na konference a semináře

PRŮVODCE13.7.2021

Jste připraveni na podzimní konference, semináře a veletrhy? Přinášíme vám výběr reklamních předmětů pro tyto akce. Všechny produkty potiskneme logem nebo motivem vaší firmy. Pokud potřebujete pomoci s grafickým návrhem, můžete využít služeb našeho grafického studia.


Výběr reklamních předmětů na firemní akce a teambuildingy:

Výběr reklamních předmětů na firemní akce a teambuildingy:

PRŮVODCE13.7.2021

Nezapomeňte na pravidelné stmelování kolektivu a přichystejte pro své zaměstnance neopakovatelný teambuilding. Připravili jsme pro vás výběr produktů, které se vám mohou hodit. Všechny potiskneme logem nebo motivem vaší firmy. Pokud potřebujete pomoci s grafickým návrhem složitějších motivů, můžete využít služeb našeho grafického studia. Pečujte o své zaměstnance. Podpořte firemní komunikaci. Zefektivněte práci v týmu.


Vybavení na Home Office

Vybavení na Home Office

PRŮVODCE3.11.2020

Vybavte zaměstnance na Home Office firemními předměty. Dáte jim vědět, že vám na nich záleží, podpoříte jejich výkon a loajalitu k firmě. I při práci z domova budou vědět, že jsou součástí týmu. A bude jistě skvělé, když při týmové videokonferenci nebo vzdáleném jednání se zákazníky budou všichni vybavení firemním oblečením.


Teambuilding a firemní akce

Teambuilding a firemní akce

PRŮVODCE12.4.2019

Teambuilding a firemní akce na které vaši kolegové nezapomenou.


Luxusní dárky pro firemní reprezentaci

Luxusní dárky pro firemní reprezentaci

PRŮVODCE9.8.2018

Hledáte luxusní dárky pro vaše VIP klienty nebo důležité obchodní partnery? Potřebujete reprezentativní předměty pro management firmy nebo vaše obchodní zástupce? Inspirujte se výběrem exkluzivních dárků a luxusních dárkových předmětů z našeho portfolia.