On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
16 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

Novinky

Zobrazit
Buďte vidět na veletrzích i firemních konferencích

Buďte vidět na veletrzích i firemních konferencích

INSPIRACE1.2.2023

Firemní konference a veletrhy jsou skvělým způsobem, jak představit Vaši značku novým zákazníkům a utužit vztahy se stávajícími. Právě proto jsme pro Vás připravili tipy na reklamní předměty, které jsou vhodné pro vaši firemní prezentaci.


Sleva na reklamní textil Malfini

Sleva na reklamní textil Malfini

AKCE10.1.2023

Snížili jsme ceny vybraného textilu značky Malfini až o 20 %. Využijte tuto omezenou akční nabídku, která trvá jen do 31. 1. 2023 nebo do vyprodání zásob. Sleva se nevztahuje na potisk. Výslednou cenu i s potiskem si můžete zkalkulovat přímo na webu.


Množstevní XXL slevy

Množstevní XXL slevy

AKCE23.11.2022

Neváhejte a zásobte se reklamními předměty a textilem na další období. Zdražování začíná být z důvodu dražší dopravy i surovin patrné i v segmentu reklamních předmětů. Nakupujte za stále ještě příznivé ceny a buďte připraveni! Na objednávky zaplacené nebo dodané v tomto roce Vám samozřejmě vystavíme fakturu s DUZP v roce 2022.


Upcycling: reklamní předměty z nevyužitých materiálů

Upcycling: reklamní předměty z nevyužitých materiálů

NOVINKA26.10.2022

Využijte staré průmyslové i kancelářské materiály efektivně. Odlište se od konkurence a propagujte svou firmu smysluplnými předměty. Pomůžete životnímu prostředí. Pomůžeme vám zpracovat vaše nevyužité materiály (tiskoviny, bannery, sklo, autopásy nebo cokoliv vás jen napadne) a vytvořit z nich předměty, které budou vaši zaměstnanci i klienti chtít! Chovejte se udržitelně a prezentujte se činy, ne prázdnými frázemi. Ukážeme vám, jak na to.


Uvítací balíček

Uvítací balíček

INSPIRACE9.8.2022

Udržet dobrého zaměstnance může být v dnešní době oříšek. Proto budujte dobré vztahy hned od začátku a překvapte nováčky uvítacím balíčkem. Vybírat můžete z tisíců produktů z našeho katalogu. Je jen na vás, zda dáte přednost klasickým reklamním předmětům, textilu nebo produktům, které vám vyrobíme na míru. Vše můžete zabalit do krabice nebo látkové tašky s vlastním motivem či textem.


Mimořádná akční cena na celopotištěné ponožky

Mimořádná akční cena na celopotištěné ponožky

AKCE26.7.2022

Využijte jedinečnou letní akci na celopotištěné ponožky ve vlastním designu se slevou až 30 %. Ponožky jsou vyrobeny z nejkvalitnější mercerované bavlny, vybírat můžete ze 3 velikostí – pánských, dámských i dětských. Pro vaši prezentaci můžete využít celou plochu ponožky. Nemáte grafiku, kterou byste na ponožky využili? Nevadí, naši kreativní grafici ji pro Vás rádi navrhnou. POZOR: Nabídka je časově omezená, objednávat můžete do 19. srpna 2022.


Dárkové balíčky a bedýnky s potravinami

Dárkové balíčky a bedýnky s potravinami

NOVINKA3.5.2022

Dárkové balíčky a bedýnky s exkluzivními produkty udělají radost všem gurmánům z řad zaměstnanců, zákazníků i obchodních partnerů. Vybírat můžete z 12 různých variant ve 4 cenových hladinách. K balíčkům s alkoholem máme i nealkoholické varianty. A pokud bychom se Vám přeci jen netrefili připravenými balíčky do vkusu, rádi Vám na přání sestavíme balíček přesně podle Vašich představ.


Využijte letní akce pro svou propagaci

Využijte letní akce pro svou propagaci

PRŮVODCE19.4.2022

Chcete, aby si vás vaši zákazníci zapamatovali? Víte, že s reklamním předmětem, který od vás dostanou, se jim to podaří mnohem lépe? Připravili jsme pro vás výběr nejvhodnějších dárků k rozdávání. Hodí se pro jakékoliv propagační akce, a to ať už chystáte den otevřených dveří, účast na festivalu nebo dětský den. Věříme, že si vyberete a vaši zákazníci se k vám budou rádi vracet.


Vybavte se na firemní akce

Vybavte se na firemní akce

PRŮVODCE23.3.2022

Nezapomeňte na pravidelné stmelování kolektivu a přichystejte pro své zaměstnance neopakovatelný teambuilding. Připravili jsme pro vás výběr produktů, které se vám mohou hodit. Všechny potiskneme logem nebo motivem vaší firmy. Pokud potřebujete pomoci s grafickým návrhem složitějších motivů, můžete využít služeb našeho grafického studia.


Připravte se na konference a semináře

Připravte se na konference a semináře

PRŮVODCE9.3.2022

Už jste připraveni na jarní konference, semináře a veletrhy? Přinášíme vám výběr reklamních předmětů pro tyto akce. Všechny produkty potiskneme logem nebo motivem vaší firmy. Pokud potřebujete pomoci s grafickým návrhem, můžete využít služeb našeho grafického studia.