On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
18 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

Novinky

Zobrazit
Buďte vidět na veletrzích i firemních konferencích

Buďte vidět na veletrzích i firemních konferencích

INSPIRACE13.2.2024

Firemní konference a veletrhy jsou skvělým způsobem, jak představit Vaši značku novým zákazníkům a utužit vztahy se stávajícími. Právě proto jsme pro Vás připravili tipy na reklamní předměty, které jsou vhodné pro vaši firemní prezentaci.


Množstevní XXL slevy

Množstevní XXL slevy

AKCE17.10.2023

Neváhejte a zásobte se reklamními předměty a textilem na další období, a to s množstevní slevou až 55 %. Na objednávky zaplacené nebo dodané v tomto roce Vám samozřejmě vystavíme fakturu s DUZP v roce 2023.


Firemní oblečení pro každou příležitost

Firemní oblečení pro každou příležitost

PRŮVODCE3.5.2023

Oblečte své zaměstnance od hlavy až k patě. Nezáleží na tom, na jakou příležitost firemní oblečení potřebujete, se vším si poradíme.


Novinky pro rok 2023

Novinky pro rok 2023

NOVINKA22.2.2023

Hity pro rok 2023 jsou tu! Do naší nabídky jsme přidali více než 700 novinek, které jsou aktuálně skladem. Prezentujte se moderními a praktickými předměty, které jsou ve velké většině navíc vyrobeny z přírodních nebo recyklovaných materiálů.


Upcycling: reklamní předměty z nevyužitých materiálů

Upcycling: reklamní předměty z nevyužitých materiálů

NOVINKA26.10.2022

Využijte staré průmyslové i kancelářské materiály efektivně. Odlište se od konkurence a propagujte svou firmu smysluplnými předměty. Pomůžete životnímu prostředí. Pomůžeme vám zpracovat vaše nevyužité materiály (tiskoviny, bannery, sklo, autopásy nebo cokoliv vás jen napadne) a vytvořit z nich předměty, které budou vaši zaměstnanci i klienti chtít! Chovejte se udržitelně a prezentujte se činy, ne prázdnými frázemi. Ukážeme vám, jak na to.


Uvítací balíček

Uvítací balíček

INSPIRACE9.8.2022

Udržet dobrého zaměstnance může být v dnešní době oříšek. Proto budujte dobré vztahy hned od začátku a překvapte nováčky uvítacím balíčkem. Vybírat můžete z tisíců produktů z našeho katalogu. Je jen na vás, zda dáte přednost klasickým reklamním předmětům, textilu nebo produktům, které vám vyrobíme na míru. Vše můžete zabalit do krabice nebo látkové tašky s vlastním motivem či textem.


Využijte letní akce pro svou propagaci

Využijte letní akce pro svou propagaci

PRŮVODCE19.4.2022

Chcete, aby si vás vaši zákazníci zapamatovali? Víte, že s reklamním předmětem, který od vás dostanou, se jim to podaří mnohem lépe? Připravili jsme pro vás výběr nejvhodnějších dárků k rozdávání. Hodí se pro jakékoliv propagační akce, a to ať už chystáte den otevřených dveří, účast na festivalu nebo dětský den. Věříme, že si vyberete a vaši zákazníci se k vám budou rádi vracet.


Vybavte se na firemní akce

Vybavte se na firemní akce

PRŮVODCE23.3.2022

Nezapomeňte na pravidelné stmelování kolektivu a přichystejte pro své zaměstnance neopakovatelný teambuilding. Připravili jsme pro vás výběr produktů, které se vám mohou hodit. Všechny potiskneme logem nebo motivem vaší firmy. Pokud potřebujete pomoci s grafickým návrhem složitějších motivů, můžete využít služeb našeho grafického studia.


Připravte se na konference a semináře

Připravte se na konference a semináře

PRŮVODCE9.3.2022

Už jste připraveni na jarní konference, semináře a veletrhy? Přinášíme vám výběr reklamních předmětů pro tyto akce. Všechny produkty potiskneme logem nebo motivem vaší firmy. Pokud potřebujete pomoci s grafickým návrhem, můžete využít služeb našeho grafického studia.


iNET Design - grafické studio s unikátním konceptem

iNET Design - grafické studio s unikátním konceptem

NOVINKA17.12.2021

Čeká vás nový projekt, pro který potřebujete originální design na reklamní předměty? Rozjíždíte podnikání a potřebujete pomoci s grafickými materiály? Chcete oživit váš stávající brand? MÁME PRO VÁS ŘEŠENÍ! Vyvinuli jsme unikátní koncept 7 grafických stylů, z kterých můžete vybírat. Stačí ukázat prstem na to, se vám líbí a zpracujeme návrhy šité na míru vašim představám. OD NÁVRHU NA JEDEN PŘEDMĚT AŽ PO CELOU FIREMNÍ IDENTITU.