Dárky na firemní Vánoce 2022
On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
16 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

Novinky

Zobrazit
Originální firemní Vánoce 2022

Originální firemní Vánoce 2022

INSPIRACE7.9.2022

Vánoce jsou ideálním časem, kdy můžete ocenit své zaměstnance za skvělé pracovní výkony a vašim klientům a obchodním partnerům poděkovat za spolupráci. Usnadnili jsme vám práci a přinášíme výběr nejvhodnějších firemních vánočních dárků, kterými můžete vaše zaměstnance i klienty obdarovat.


Uvítací balíček

Uvítací balíček

INSPIRACE9.8.2022

Udržet dobrého zaměstnance může být v dnešní době oříšek. Proto budujte dobré vztahy hned od začátku a překvapte nováčky uvítacím balíčkem. Vybírat můžete z tisíců produktů z našeho katalogu. Je jen na vás, zda dáte přednost klasickým reklamním předmětům, textilu nebo produktům, které vám vyrobíme na míru. Vše můžete zabalit do krabice nebo látkové tašky s vlastním motivem či textem.


Mimořádná akční cena na celopotištěné ponožky

Mimořádná akční cena na celopotištěné ponožky

AKCE26.7.2022

Využijte jedinečnou letní akci na celopotištěné ponožky ve vlastním designu se slevou až 30 %. Ponožky jsou vyrobeny z nejkvalitnější mercerované bavlny, vybírat můžete ze 3 velikostí – pánských, dámských i dětských. Pro vaši prezentaci můžete využít celou plochu ponožky. Nemáte grafiku, kterou byste na ponožky využili? Nevadí, naši kreativní grafici ji pro Vás rádi navrhnou. POZOR: Nabídka je časově omezená, objednávat můžete do 19. srpna 2022.


Kalendáře 2023

Kalendáře 2023

NOVINKA1.7.2022

Neváhejte a vybírejte z široké nabídky kalendářů pro rok 2023. V nabídce máme stolní, nástěnné i plánovací, v mnoha různých designech. Nenechávejte výběr na poslední chvíli, čím dříve objednáte, tím větší výběr budete mít.


Diáře 2023

Diáře 2023

NOVINKA1.7.2022

Neodkládejte nákup diářů pro rok 2023 na poslední chvíli a vybírejte z široké nabídky denních, týdenních i měsíčních kalendářů v mnoha různých designech. Všechny rádi opatříme vaším logem nebo firemním motivem.


Stanley/Stella: udržitelný reklamní textil z organické bavlny

Stanley/Stella: udržitelný reklamní textil z organické bavlny

NOVINKA28.6.2022

Představujeme Vám novinku v našem sortimentu – špičkový textil z organické bavlny značky Stanley/Stella. Hledáte-li oblečení vhodné k reklamním účelům, které ctí principy udržitelné výroby, právě jste našli! Vybírat můžete z mnoha módních střihů v neobvykle široké škále barev.


Dárkové balíčky a bedýnky s potravinami

Dárkové balíčky a bedýnky s potravinami

NOVINKA3.5.2022

Dárkové balíčky a bedýnky s exkluzivními produkty udělají radost všem gurmánům z řad zaměstnanců, zákazníků i obchodních partnerů. Vybírat můžete z 12 různých variant ve 4 cenových hladinách. K balíčkům s alkoholem máme i nealkoholické varianty. A pokud bychom se Vám přeci jen netrefili připravenými balíčky do vkusu, rádi Vám na přání sestavíme balíček přesně podle Vašich představ.


Využijte letní akce pro svou propagaci

Využijte letní akce pro svou propagaci

PRŮVODCE19.4.2022

Chcete, aby si vás vaši zákazníci zapamatovali? Víte, že s reklamním předmětem, který od vás dostanou, se jim to podaří mnohem lépe? Připravili jsme pro vás výběr nejvhodnějších dárků k rozdávání. Hodí se pro jakékoliv propagační akce, a to ať už chystáte den otevřených dveří, účast na festivalu nebo dětský den. Věříme, že si vyberete a vaši zákazníci se k vám budou rádi vracet.


Vybavte se na firemní akce

Vybavte se na firemní akce

PRŮVODCE23.3.2022

Nezapomeňte na pravidelné stmelování kolektivu a přichystejte pro své zaměstnance neopakovatelný teambuilding. Připravili jsme pro vás výběr produktů, které se vám mohou hodit. Všechny potiskneme logem nebo motivem vaší firmy. Pokud potřebujete pomoci s grafickým návrhem složitějších motivů, můžete využít služeb našeho grafického studia.


Připravte se na konference a semináře

Připravte se na konference a semináře

PRŮVODCE9.3.2022

Už jste připraveni na jarní konference, semináře a veletrhy? Přinášíme vám výběr reklamních předmětů pro tyto akce. Všechny produkty potiskneme logem nebo motivem vaší firmy. Pokud potřebujete pomoci s grafickým návrhem, můžete využít služeb našeho grafického studia.