On-line nákupNákup z pohodlí kanceláře
otevřeno 24/7On-line 24 hodin denně
Obchodníci na telefonuObchodníci na telefonu
16 let na trhuUrčujeme trendy od roku 2004

Novinky

Zobrazit
Firemní Vánoce 2023

Firemní Vánoce 2023

INSPIRACE12.9.2023

Hledáte originální firemní vánoční dárky pro vaše zaměstnance nebo obchodní partnery? Připravili jsme pro vás přehledný rozcestník, který vám usnadní vyhledání toho pravého dárku.


Luxusní dárky z kůže s vlastním logem

Luxusní dárky z kůže s vlastním logem

NOVINKA25.7.2023

Chcete svým zaměstnancům nebo klientům darovat dárky, které budou unikátní a budou vonět po poctivé ruční výrobě? Pak vsaďte na ručně vyráběné kožené výrobky české značky Kožedělník.


Diáře 2024

Diáře 2024

NOVINKA12.7.2023

Neodkládejte nákup diářů pro rok 2024 na poslední chvíli a vybírejte z široké nabídky denních, týdenních i měsíčních kalendářů v mnoha různých designech. Všechny rádi opatříme vaším logem nebo firemním motivem.


Kalendáře 2024

Kalendáře 2024

NOVINKA12.7.2023

Neváhejte a vybírejte z široké nabídky kalendářů pro rok 2024. V nabídce máme stolní, nástěnné i plánovací, v mnoha různých designech. Nenechávejte výběr na poslední chvíli, čím dříve objednáte, tím větší výběr budete mít.


Letní propagace

Letní propagace

PRŮVODCE23.5.2023

Propagujte svou značku během celého léta nejen v České republice, ale po celém světě! Reklamní předměty pro letní aktivity jsou skvělým způsobem, jak zvýšit povědomí o Vaší značce. Představte si, že Vaše logo a sdělení budou viditelné pořád – na výletech, piknicích, festivalech a dokonce i během letních dovolených! Obdarovaní totiž rádi využívají praktické reklamní předměty. Teď už jen vybrat ty správné.


Firemní oblečení pro každou příležitost

Firemní oblečení pro každou příležitost

PRŮVODCE3.5.2023

Oblečte své zaměstnance od hlavy až k patě. Nezáleží na tom, na jakou příležitost firemní oblečení potřebujete, se vším si poradíme.


Novinky pro rok 2023

Novinky pro rok 2023

NOVINKA22.2.2023

Hity pro rok 2023 jsou tu! Do naší nabídky jsme přidali více než 700 novinek, které jsou aktuálně skladem. Prezentujte se moderními a praktickými předměty, které jsou ve velké většině navíc vyrobeny z přírodních nebo recyklovaných materiálů.


Buďte vidět na veletrzích i firemních konferencích

Buďte vidět na veletrzích i firemních konferencích

INSPIRACE1.2.2023

Firemní konference a veletrhy jsou skvělým způsobem, jak představit Vaši značku novým zákazníkům a utužit vztahy se stávajícími. Právě proto jsme pro Vás připravili tipy na reklamní předměty, které jsou vhodné pro vaši firemní prezentaci.


Upcycling: reklamní předměty z nevyužitých materiálů

Upcycling: reklamní předměty z nevyužitých materiálů

NOVINKA26.10.2022

Využijte staré průmyslové i kancelářské materiály efektivně. Odlište se od konkurence a propagujte svou firmu smysluplnými předměty. Pomůžete životnímu prostředí. Pomůžeme vám zpracovat vaše nevyužité materiály (tiskoviny, bannery, sklo, autopásy nebo cokoliv vás jen napadne) a vytvořit z nich předměty, které budou vaši zaměstnanci i klienti chtít! Chovejte se udržitelně a prezentujte se činy, ne prázdnými frázemi. Ukážeme vám, jak na to.


Uvítací balíček

Uvítací balíček

INSPIRACE9.8.2022

Udržet dobrého zaměstnance může být v dnešní době oříšek. Proto budujte dobré vztahy hned od začátku a překvapte nováčky uvítacím balíčkem. Vybírat můžete z tisíců produktů z našeho katalogu. Je jen na vás, zda dáte přednost klasickým reklamním předmětům, textilu nebo produktům, které vám vyrobíme na míru. Vše můžete zabalit do krabice nebo látkové tašky s vlastním motivem či textem.