Navíjecí datový a rychlonabíjecí kabel 5v1 z recyklovaného plastu s bambusovými detaily, 45W, White
Elegantní samonavíjecí kabel Chechia propojuje udržitelnost s vysokým výkonem. Spojení recyklovaného plastu a přírodního bambusu vytváří vkusný doplněk, který se neztratí na pracovním stole ani v cestovním zavazadle. Pět variant připojení přes vstupy USB-A i USB-C a výstupy USB-C či Lightning/Micro USB zaručuje kompatibilitu s širokou škálou zařízení i bleskový přenos dat.
Zajišťuje maximální výkon až 45 W při spojení USB-C na USB-C, čímž bez problémů napájí i moderní notebook. Metrová délka poskytuje dostatečnou volnost bez nepříjemného zamotávání, zatímco integrovaný stojánek drží telefon v ideálním úhlu pro sledování videí. Plná podpora systémů CarPlay a Android Auto z něj dělá spolehlivého partnera pro každodenní cesty autem.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Elegantní samonavíjecí kabel Chechia propojuje udržitelnost s vysokým výkonem. Spojení recyklovaného plastu a přírodního bambusu vytváří vkusný doplněk, který se neztratí na pracovním stole ani v cestovním zavazadle. Pět variant připojení přes vstupy USB-A i USB-C a výstupy USB-C či Lightning/Micro USB zaručuje kompatibilitu s širokou škálou zařízení i bleskový přenos dat.
Zajišťuje maximální výkon až 45 W při spojení USB-C na USB-C, čímž bez problémů napájí i moderní notebook. Metrová délka poskytuje dostatečnou volnost bez nepříjemného zamotávání, zatímco integrovaný stojánek drží telefon v ideálním úhlu pro sledování videí. Plná podpora systémů CarPlay a Android Auto z něj dělá spolehlivého partnera pro každodenní cesty autem.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 32 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | White |
| Materiál | dřevo, plast |
| Počet ks v kartonu | 200 |
| Rozměry produktu | 100 x 2,2 x Ø 6,1 cm |
| Váha produktu | 48 g |
| Výška kartonu v cm | 34 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Značka | Bez značky |
| Šířka kartonu v cm | 40 cm |
| Kód produktu | 4.693296.1.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.