Nabíječka a adaptér Xtorm Xtorm rychlá cestovní 65W nabíječka s kabelem a cestovním pouzdrem Solid black
Nabíječka a adaptér Xtorm Xtorm rychlá cestovní 65W nabíječka s kabelem a cestovním pouzdrem Solid black
Tato kompaktní rychlá cestovní nabíječka s výkonem 65 W je vybavena pokročilou technologií GaN³ Ultra, díky čemuž je o 57 % menší než předchozí modely, a přitom je stále dostatečně výkonná pro rychlé nabíjení notebooků, tabletů a chytrých telefonů prostřednictvím 65W portu USB-C PD. 27W port USB-A QC 4.0 umožňuje současně nabíjet různá příslušenství (45 W + 12 W při současném použití). Součástí balení jsou vyměnitelné zástrčky pro USA, Velkou Británii, EU a Austrálii / Nový Zéland, 1metrový 100W kabel s USB-C PD a praktické cestovní pouzdro, díky tomu je ideální pro použití po celém světě. Díky šestivrstvé bezpečnostní ochraně a tělu vyrobenému z 97% recyklovaného plastu zajišťuje bezpečné, odolné a spolehlivé nabíjení, ať už cestujete kamkoli.
více
Popis
Tato kompaktní rychlá cestovní nabíječka s výkonem 65 W je vybavena pokročilou technologií GaN³ Ultra, díky čemuž je o 57 % menší než předchozí modely, a přitom je stále dostatečně výkonná pro rychlé nabíjení notebooků, tabletů a chytrých telefonů prostřednictvím 65W portu USB-C PD. 27W port USB-A QC 4.0 umožňuje současně nabíjet různá příslušenství (45 W + 12 W při současném použití). Součástí balení jsou vyměnitelné zástrčky pro USA, Velkou Británii, EU a Austrálii / Nový Zéland, 1metrový 100W kabel s USB-C PD a praktické cestovní pouzdro, díky tomu je ideální pro použití po celém světě. Díky šestivrstvé bezpečnostní ochraně a tělu vyrobenému z 97% recyklovaného plastu zajišťuje bezpečné, odolné a spolehlivé nabíjení, ať už cestujete kamkoli.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 34,5 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Solid black |
| Materiál | recyklovaný plast 97 %, abs 3 % |
| Počet ks v kartonu | 20 |
| Rozměry produktu | 4,5 x 12,6 x 45,2 cm |
| Váha produktu | 154 g |
| Výška kartonu v cm | 29 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Značka | Xtorm |
| Šířka kartonu v cm | 32,5 cm |
| Kód produktu | 4.766368.233.00 |
Možnosti potisku
Gravírování
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.