Nabíječka a adaptér Xtorm Xtorm TravelPro 30W cestovní nabíječka 3 v 1 s kapacitou 10 000 mAh Solid black
Nabíječka a adaptér Xtorm Xtorm TravelPro 30W cestovní nabíječka 3 v 1 s kapacitou 10 000 mAh Solid black
Tato cestovní nabíječka 3 v 1 s výkonem 30 W a kapacitou 10 000 mAh vám usnadní dobíjení, ať jste kdekoli. Díky vyměnitelným zástrčkám, které jsou součástí balení, máte vždy po ruce univerzální síťovou nabíječku, ať jste kdekoli na světě. Vestavěná funkce powerbanky umožňuje nabíjet malá zařízení na cestách, a to buď kabelově pomocí integrovaných kabelů, nebo bezdrátově. Praktické pouzdro se stahovací šňůrkou udrží vše úhledně pohromadě a kompaktní design usnadňuje přenášení v příručním zavazadle při cestování letadlem.
více
Popis
Tato cestovní nabíječka 3 v 1 s výkonem 30 W a kapacitou 10 000 mAh vám usnadní dobíjení, ať jste kdekoli. Díky vyměnitelným zástrčkám, které jsou součástí balení, máte vždy po ruce univerzální síťovou nabíječku, ať jste kdekoli na světě. Vestavěná funkce powerbanky umožňuje nabíjet malá zařízení na cestách, a to buď kabelově pomocí integrovaných kabelů, nebo bezdrátově. Praktické pouzdro se stahovací šňůrkou udrží vše úhledně pohromadě a kompaktní design usnadňuje přenášení v příručním zavazadle při cestování letadlem.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 27,6 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Solid black |
| Materiál | recyklovaný plast 85 %, abs 15 % |
| Počet ks v kartonu | 20 |
| Rozměry produktu | 8,6 x 8,6 x 3,2 cm |
| Váha produktu | 293 g |
| Výška kartonu v cm | 41 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | PRC |
| Značka | Xtorm |
| Šířka kartonu v cm | 29,4 cm |
| Kód produktu | 4.766371.233.00 |
Možnosti potisku
Gravírování
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.