Malý kovový termohrnek z recyklované oceli CALC - černá
Černý termohrnek CALC kombinuje surový vzhled recyklované oceli s hřejivým detailem z přírodního korku na spodní straně. Dvojitá stěna s vakuovou izolací dokáže uchovat kávu horkou až 5 hodin, případně osvěžující studený nápoj po dobu celých 15 hodin.
Pomáhá chránit obsah před vylitím prostřednictvím posuvného uzávěru a vzhledem ke kompaktnímu objemu 180 ml pasuje pod většinu domácích i profesionálních kávovarů. Recyklovaný materiál splňuje standard RCS, což potvrzuje ekologický původ tohoto kousku.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Černý termohrnek CALC kombinuje surový vzhled recyklované oceli s hřejivým detailem z přírodního korku na spodní straně. Dvojitá stěna s vakuovou izolací dokáže uchovat kávu horkou až 5 hodin, případně osvěžující studený nápoj po dobu celých 15 hodin.
Pomáhá chránit obsah před vylitím prostřednictvím posuvného uzávěru a vzhledem ke kompaktnímu objemu 180 ml pasuje pod většinu domácích i profesionálních kávovarů. Recyklovaný materiál splňuje standard RCS, což potvrzuje ekologický původ tohoto kousku.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Cílová skupina | Pro muže |
|---|---|
| Hlavní barva | Černá |
| Izolační vlastnosti | Dvojitá stěna |
| Materiál | recyklovaná nerezová ocel, korek |
| Objem termohrnku | 180ml |
| Použití | Na kávu |
| Počet ks v kartonu | 56 |
| Provedení | Eko, Malé, S víčkem, Bez BPA |
| Rozměry produktu | 10 x ø 7.2 cm |
| Typ uzávěru | Posuvný (slide) |
| Ucho | Bez ucha |
| Váha produktu | 145 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Kód produktu | 1.26230.2.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.