Malý kovový termohrnek z recyklované oceli CALC - bílá
Kompaktní bílý termohrnek zaujme na první pohled stylovým korkovým detailem, který vkusně doplňuje moderní vzhled recyklované oceli. Malý rozměr o objemu 180 ml se skvěle hodí pro ranní espresso nebo menší porci čaje v kanceláři.
Zajišťuje tepelný komfort nápoje po dobu 5 hodin u horkých a 15 hodin u studených tekutin. Dvoustěnná konstrukce s posuvným víčkem chrání obsah a usnadňuje manipulaci v každé situaci bez obsahu BPA.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Kompaktní bílý termohrnek zaujme na první pohled stylovým korkovým detailem, který vkusně doplňuje moderní vzhled recyklované oceli. Malý rozměr o objemu 180 ml se skvěle hodí pro ranní espresso nebo menší porci čaje v kanceláři.
Zajišťuje tepelný komfort nápoje po dobu 5 hodin u horkých a 15 hodin u studených tekutin. Dvoustěnná konstrukce s posuvným víčkem chrání obsah a usnadňuje manipulaci v každé situaci bez obsahu BPA.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Cílová skupina | Pro muže |
|---|---|
| Hlavní barva | Bílá |
| Izolační vlastnosti | Dvojitá stěna |
| Materiál | recyklovaná nerezová ocel, korek |
| Objem termohrnku | 180ml |
| Použití | Na kávu |
| Počet ks v kartonu | 56 |
| Provedení | Eko, Malé, S víčkem, Bez BPA |
| Rozměry produktu | 10 x ø 7.2 cm |
| Typ uzávěru | Posuvný (slide) |
| Ucho | Bez ucha |
| Váha produktu | 145 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Kód produktu | 1.26232.1.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.