Kovový termohrnek VINGA Otis - černá
Stylový černý termohrnek z odolné oceli představuje nepostradatelný doplněk na cesty. Dvoustěnná konstrukce efektivně izoluje vnitřní obsah, takže nápoj zůstane horký nebo ledově vychlazený i šest hodin po nalití.
Umožňuje pohodlné otevírání jedním stisknutím prstu, což oceníte zejména při řízení automobilu. Odolný materiál nepřebírá aroma předchozích nápojů a dovoluje bezpečné mytí v automatické myčce.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Stylový černý termohrnek z odolné oceli představuje nepostradatelný doplněk na cesty. Dvoustěnná konstrukce efektivně izoluje vnitřní obsah, takže nápoj zůstane horký nebo ledově vychlazený i šest hodin po nalití.
Umožňuje pohodlné otevírání jedním stisknutím prstu, což oceníte zejména při řízení automobilu. Odolný materiál nepřebírá aroma předchozích nápojů a dovoluje bezpečné mytí v automatické myčce.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Cílová skupina | Pro ženy |
|---|---|
| Hlavní barva | Černá |
| Materiál | nerez |
| Objem termohrnku | 300ml |
| Použití | Na kávu, Do auta |
| Počet ks v kartonu | 24 |
| Provedení | Střední, Do myčky, Cestovní |
| Rozměry produktu | 16 x ø 7 cm |
| Typ uzávěru | Tlačítkový |
| Váha produktu | 240 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Značky | Vinga |
| Kód produktu | 1.25020.2.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.