Termohrnek Topl To Go 236 ml z RCS recyklované oceli Námořnická modrá
Menší varianta termohrnku Topl To Go v námořnické modré barvě je stvořená pro intenzivní chuť ranního espressa nebo menšího cappuccina. Recyklovaná ocel s RCS certifikací a pokročilá vakuová izolace udrží optimální teplotu nápoje, i když jste právě v pohybu.
Využívá speciálně navržené průhledné víčko s 360° rozsahem pro pití, které zvyšuje komfort při používání v autě nebo na cestách. Údržba je naprosto jednoduchá, protože hrnek je plně omyvatelný v myčce na nádobí.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Menší varianta termohrnku Topl To Go v námořnické modré barvě je stvořená pro intenzivní chuť ranního espressa nebo menšího cappuccina. Recyklovaná ocel s RCS certifikací a pokročilá vakuová izolace udrží optimální teplotu nápoje, i když jste právě v pohybu.
Využívá speciálně navržené průhledné víčko s 360° rozsahem pro pití, které zvyšuje komfort při používání v autě nebo na cestách. Údržba je naprosto jednoduchá, protože hrnek je plně omyvatelný v myčce na nádobí.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Hlavní barva | Námořnická modrá |
|---|---|
| Materiál | nerez, polypropylen |
| Objem hrnku | 236ml |
| Použití | Do auta, Na cappuccino, Na kávu |
| Počet ks v kartonu | 50 |
| Rozměry produktu | 12.5 x ø 8.8 cm |
| Ucho hrnku | Bez ucha |
| Vlastnosti hrnku | Do myčky |
| Váha produktu | 218 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Značka hrnku | Topl |
| Kód produktu | 1.711390.516.00 |
Možnosti potisku
Chcete, aby váš potisk vydržel roky? Gravírování je jednou z nejodolnějších technologií brandingu. Motiv je vypálen přímo do povrchu reklamního předmětu, takže se neodře ani nesmyje. Skvěle se hodí na kov, dřevo, plast a další materiály. Perfektní volba pro luxusní dárkové předměty - kovová pera, termosky nebo dřevěné předměty.
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.