Keramický hrnek s barevným vnitřkem HARNET vhodný na sublimaci, 350 ml - bílá / zelená
Svěží zelená barva vnitřku a ucha doplňuje čistě bílý plášť keramického hrnku Harnet o objemu 350 ml. Představuje skvělou volbu pro každého, kdo hledá kvalitní nádobí s možností individuálního přizpůsobení pomocí sublimačního tisku, který na bílém podkladu skvěle vynikne.
Zaručuje pohodlnou údržbu s možností mytí v myčce a bezpečné použití v mikrovlnné troubě pro rychlé přihřátí nápoje. Balení v dárkové krabičce zajišťuje ochranu při přepravě a elegantní prezentaci.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Svěží zelená barva vnitřku a ucha doplňuje čistě bílý plášť keramického hrnku Harnet o objemu 350 ml. Představuje skvělou volbu pro každého, kdo hledá kvalitní nádobí s možností individuálního přizpůsobení pomocí sublimačního tisku, který na bílém podkladu skvěle vynikne.
Zaručuje pohodlnou údržbu s možností mytí v myčce a bezpečné použití v mikrovlnné troubě pro rychlé přihřátí nápoje. Balení v dárkové krabičce zajišťuje ochranu při přepravě a elegantní prezentaci.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Hlavní barva | Zelená |
|---|---|
| Materiál | keramika |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Objem hrnku | 350ml |
| Použití | Na čaj, Na kávu, Na latté |
| Počet ks v kartonu | 36 |
| Počet kusů v balení | 1 ks |
| Rozměry produktu | ø82×100 mm |
| Ucho hrnku | S ouškem |
| Vlastnosti hrnku | Do mikrovlnky, Do myčky |
| Váha produktu | 348 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Kód produktu | 1.649308.1_6.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Volitelné tiskové pozice
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.