Keramický hrnek s barevným vnitřkem HARNET vhodný na sublimaci, 350 ml - bílá / červená
Elegantní bílý keramický hrnek Harnet s výrazným červeným vnitřkem a sladěným uchem okamžitě oživí kuchyňskou linku i pracovní stůl. Objem 350 ml poskytuje ideální prostor pro oblíbený horký nápoj a speciálně upravený povrch dovoluje realizaci vlastního potisku sublimační technologií.
Umožňuje bezproblémové mytí v myčce i rychlý ohřev v mikrovlnce, čímž šetří čas při údržbě. Součástí balení je vkusná dárková krabička, která podtrhuje čistý a profesionální vzhled.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Elegantní bílý keramický hrnek Harnet s výrazným červeným vnitřkem a sladěným uchem okamžitě oživí kuchyňskou linku i pracovní stůl. Objem 350 ml poskytuje ideální prostor pro oblíbený horký nápoj a speciálně upravený povrch dovoluje realizaci vlastního potisku sublimační technologií.
Umožňuje bezproblémové mytí v myčce i rychlý ohřev v mikrovlnce, čímž šetří čas při údržbě. Součástí balení je vkusná dárková krabička, která podtrhuje čistý a profesionální vzhled.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Hlavní barva | Červená |
|---|---|
| Materiál | keramika |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Objem hrnku | 350ml |
| Použití | Na čaj, Na kávu, Na latté |
| Počet ks v kartonu | 36 |
| Počet kusů v balení | 1 ks |
| Rozměry produktu | ø82×100 mm |
| Ucho hrnku | S ouškem |
| Vlastnosti hrnku | Do mikrovlnky, Do myčky |
| Váha produktu | 348 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Kód produktu | 1.649306.1_7.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Volitelné tiskové pozice
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.