Hybridní ANC/ENC sluchátka do uší Prolink z RCS recyklovaného plastu, bílá
Moderní bílá sluchátka s aktivním potlačením hluku ANC odfiltrovávají rušivé zvuky okolí a umožňují maximální soustředění na každou notu. Režim ENC zajišťuje krystalicky čisté hovory tím, že účinně potlačuje šumy z vnějšího prostředí přímo během telefonování.
Pracují na nejnovějším standardu Bluetooth 5.3, který zaručuje okamžité párování a stabilní poslech po dobu až sedmi hodin. Balení obsahuje tři velikosti náhradních špuntů pro dokonalé individuální přizpůsobení každému uchu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Moderní bílá sluchátka s aktivním potlačením hluku ANC odfiltrovávají rušivé zvuky okolí a umožňují maximální soustředění na každou notu. Režim ENC zajišťuje krystalicky čisté hovory tím, že účinně potlačuje šumy z vnějšího prostředí přímo během telefonování.
Pracují na nejnovějším standardu Bluetooth 5.3, který zaručuje okamžité párování a stabilní poslech po dobu až sedmi hodin. Balení obsahuje tři velikosti náhradních špuntů pro dokonalé individuální přizpůsobení každému uchu.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Batteries (count) | 3 |
|---|---|
| Certifikáty | Conform Battery directive 2006/66EC, Conform Radio and telecom equipments directive 2014/53/EU, Conform Hazardous substances directive 2011/65/EC & 2015/863, Material safety data sheet available, Conform PAHS content in Reach & ZEK 01-4-08, Conform Phtalate content, Conform Battery transportation safety directive UN38.3, Air transport certificate used for air shipment, Conform Alkaline batteries safety directive EN62133, Free from short- and medium-chain chlorinated paraffins |
| Délka kartonu v cm | 37,5 cm |
| Hlavní barva | Bílá |
| Materiál | recyklovaná abs |
| Počet ks v kartonu | 80 |
| Počet kusů v balení | 20 ks |
| Rozměry produktu | 6.6 x 2.9 x 4.8 cm |
| Váha produktu | 49 g |
| Výška kartonu v cm | 43,4 cm |
| WEEE - Waste from Electrical and Electronic Equipment | Ano |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Značka | XD Collection |
| Šířka kartonu v cm | 26,5 cm |
| Kód produktu | 4.681626.1.00 |
Možnosti potisku
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Volitelné tiskové pozice
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.