Hrnek Topl To Go 354 ml z RCS recyklovaného plastu Šedá
Šedý hrnek Topl To Go z lehkého a odolného recyklovaného plastu s certifikací RCS poskytuje objem 354 ml pro oblíbenou kávu nebo čaj. Patentované víčko umožňuje pohodlné pití z jakéhokoli úhlu v rozsahu 360 stupňů, což výrazně zvyšuje komfort při pohybu ve městě nebo v autě.
Umožňuje neustálý přehled o zbývajícím množství nápoje skrze průhlednou horní část a vyniká minimalistickým provedením bez ucha. Pasuje do většiny standardních držáků v automobilech a funguje jako ekologická alternativa k jednorázovým kelímkům.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Šedý hrnek Topl To Go z lehkého a odolného recyklovaného plastu s certifikací RCS poskytuje objem 354 ml pro oblíbenou kávu nebo čaj. Patentované víčko umožňuje pohodlné pití z jakéhokoli úhlu v rozsahu 360 stupňů, což výrazně zvyšuje komfort při pohybu ve městě nebo v autě.
Umožňuje neustálý přehled o zbývajícím množství nápoje skrze průhlednou horní část a vyniká minimalistickým provedením bez ucha. Pasuje do většiny standardních držáků v automobilech a funguje jako ekologická alternativa k jednorázovým kelímkům.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Hlavní barva | Šedá |
|---|---|
| Materiál | polypropylen |
| Objem hrnku | 354ml |
| Použití | Do auta, Na čaj, Na kávu, Na latté |
| Počet ks v kartonu | 50 |
| Provedení hrnku | Designové, Eko, S víčkem |
| Rozměry produktu | 15.8 x ø 8.8 cm |
| Ucho hrnku | Bez ucha |
| Váha produktu | 185 g |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Značka hrnku | Topl |
| Kód produktu | 1.722435.3.00 |
Možnosti potisku
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.