Gocharge pouzdro s organizérem RPET Černá
Černý organizér na kabely z recyklovaného polyesteru vyřeší chaos v batohu nebo cestovní tašce. Robustní tkanina 600D RPET s výrazným štítkem potvrzuje ekologický původ a zaručuje vysokou odolnost proti opotřebení při každodenním přenášení.
Rozděluje úložný prostor pomocí síťovaných přepážek, které udržují příslušenství na svém místě. Externí kapsa se zipem dovoluje bleskové vytažení klíčů nebo paměťových karet bez nutnosti otevírat hlavní část.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Černý organizér na kabely z recyklovaného polyesteru vyřeší chaos v batohu nebo cestovní tašce. Robustní tkanina 600D RPET s výrazným štítkem potvrzuje ekologický původ a zaručuje vysokou odolnost proti opotřebení při každodenním přenášení.
Rozděluje úložný prostor pomocí síťovaných přepážek, které udržují příslušenství na svém místě. Externí kapsa se zipem dovoluje bleskové vytažení klíčů nebo paměťových karet bez nutnosti otevírat hlavní část.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 55 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Černá |
| Materiál | polyester |
| Minimální množství pro objednání (MOQ) | 0 |
| Počet ks v kartonu | 200 |
| Počet kusů v balení | 1 ks |
| Rozměry produktu | 220×130×40 mm |
| Váha produktu | 80 g |
| Výška kartonu v cm | 50 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Šířka kartonu v cm | 38 cm |
| Kód produktu | 4.703455.2.00 |
Možnosti potisku
Vaše logo, slogan nebo originální design – my se postaráme, aby vynikl na jakémkoli předmětu! Náš chytrý košík automaticky vybere nejvhodnější a cenově nejvýhodnější technologii potisku podle materiálu, počtu kusů i velikosti motivu. Vy se o nic nemusíte starat, jen se těšit na výsledek.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.