Stolní bezdrátová nabíječka a organizér VINGA Timo z RCS Hnědá
Hnědá bezdrátová nabíječka a organizér Timo vkusně doplňuje interiér a slouží jako centrální místo pro každodenní nezbytnosti. Integrovaná podložka podporuje rychlé nabíjení telefonu výkonem až 15 W a je vyrobena z certifikovaného recyklovaného ABS plastu.
Vytváří přehlednou odkládací plochu pro hodinky, klíče nebo sluchátka a eliminuje chaos na nočním stolku či v předsíni. Přiložený kvalitní USB-C kabel zajišťuje stabilní přísun energie pro bezproblémové každodenní používání.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Hnědá bezdrátová nabíječka a organizér Timo vkusně doplňuje interiér a slouží jako centrální místo pro každodenní nezbytnosti. Integrovaná podložka podporuje rychlé nabíjení telefonu výkonem až 15 W a je vyrobena z certifikovaného recyklovaného ABS plastu.
Vytváří přehlednou odkládací plochu pro hodinky, klíče nebo sluchátka a eliminuje chaos na nočním stolku či v předsíni. Přiložený kvalitní USB-C kabel zajišťuje stabilní přísun energie pro bezproblémové každodenní používání.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Certifikáty | Conform AZO dye content directive 2002/61/EC, Conform Radio and telecom equipments directive 2014/53/EU, Conform Hazardous substances directive 2011/65/EC & 2015/863, Conform PAHS content in Reach & ZEK 01-4-08, Conform Phtalate content, Free from short- and medium-chain chlorinated paraffins, Omezeno Stockholmskou úmluvou, nařízením EU/UK PoP, nařízením REACH (ES) č. 1907/2006, celkový fluor méně než 50 ppm |
|---|---|
| Délka kartonu v cm | 36,5 cm |
| Hlavní barva | Hnědá |
| Materiál | recyklovaná abs, recyklovaný polyester |
| Počet ks v kartonu | 20 |
| Rozměry produktu | 20 x 28.5 x 1.5 cm |
| Váha produktu | 267 g |
| Výška kartonu v cm | 31 cm |
| WirelessCharging | Ano |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CHN |
| Značka | Vinga |
| Šířka kartonu v cm | 25 cm |
| Kód produktu | 4.722451.9.00 |
Volitelné tiskové pozice
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.