Skládací nabíjecí stanice FLIP - bílá
Moderní bílá skládací stanice FLIP vyřeší napájení chytrého telefonu i hodinek Apple® na jednom stylovém místě současně. Lehká konstrukce z kvalitního ABS plastu dovoluje snadné složení do plochého tvaru, což z nabíječky dělá perfektní doplněk pro domácí kancelář i časté cesty.
Integruje výkonnou 15W bezdrátovou plochu pro telefon a dedikovaný modul určený pro nabíjení chytrých hodinek, čímž šetří místo i počet potřebných zásuvek.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Popis
Moderní bílá skládací stanice FLIP vyřeší napájení chytrého telefonu i hodinek Apple® na jednom stylovém místě současně. Lehká konstrukce z kvalitního ABS plastu dovoluje snadné složení do plochého tvaru, což z nabíječky dělá perfektní doplněk pro domácí kancelář i časté cesty.
Integruje výkonnou 15W bezdrátovou plochu pro telefon a dedikovaný modul určený pro nabíjení chytrých hodinek, čímž šetří místo i počet potřebných zásuvek.
Možnost brandingu: Produkt lze opatřit potiskem dle vašich požadavků. Rádi vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku s ohledem na design i váš rozpočet.
Vlastnosti
| Délka kartonu v cm | 39 cm |
|---|---|
| Hlavní barva | Bílá |
| Materiál | abs |
| Počet ks v kartonu | 40 |
| Rozměry produktu | 16,2X7,5X0,8 CM |
| Váha produktu | 90 g |
| Výška kartonu v cm | 21 cm |
| Země původu | Čína |
| Země původu - zdrojová data dodavatele | CN |
| Značka | Midocean |
| Šířka kartonu v cm | 11 cm |
| Kód produktu | 4.689483.1.00 |
Možnosti potisku
Hledáte cenově výhodné řešení? Ekonomický potisk je ideální pro menší loga a jednoduché motivy do velikosti 7 cm. Umožňuje použití až 4 barev, avšak bez barevných přechodů.
Náš tip: Tento potisk není vhodný pro předměty, které se myjí v myčce. Pro vyšší odolnost doporučujeme gravírování.
Náš tým je tu pro vás
Nevíte si rady? Kontaktujte některého z našich odborníků, který vám poradí s výběrem a nákupem.